NEONY na skuter

Siemka,
20 maja dostaję kase - 6 stów na rękę. Planuje zrobić mojemu torosowi f16 tuning optyczny. Mam w planach zamontować na nadwoziu 2 paski zielonych neonów. Czy jadąc w nocy ulicami z takimi pięknymi neonami Panowie z Drogówki mogą się do czegoś przyczepić? Czy takie coś jest zabronione? Czy można mieć, ale wyłączone nie świecące? (Na bocznych drogach bym se to włączał aby poszpanować troszkę.) Czekam na odpowiedzi

Wolno mieć, nie wolno używać na drogach publicznych.
Za używanie leci dowód.

Widziałem lubzi na publicznych drogach z niejednym takim oświetleniem

W majówkę drogówka zatrzymała 4,6 tyś pijanych a też nie wolno.
Na drodze publicznej muszą być wyłączone.
Na prywatnym terenie możesz świecić ile Ci się podoba.

Dobra, a jeszcze takie pytanie, czy można pod siedzeniem zamontować sobie super głośny wzmacniacz z głośnikami, i jadąc skuterkiem 50hm/h puszczać głośno muze np. z mp3? Jest gdzieś jakiś paragraf co zabrania czegoś takiego?

O ile to nie będzie arka noego - można bez przeszkód.

Wiem jak powkurwiać polskich kierowców ;)... Puszcze Biebera na full.
Ale będzie jazda xD

Zepchną Cię do rowu :D

Nie wiem po co montować w skuter jakieś neony, skuter na drodze wygląda jak jakaś choinka. Pozatym jak kolega wcześniej mówił poleci ci dowód. A jeśli chodzi o ten twój "ekstra wzmacniacz" to nie lepiej słuchać muzyki na słuchawce? Nie każdy ma ochote słuchać tego co ty.

izdebski12 napisał:

Wiem jak powkurwiać polskich kierowców ;)... Puszcze Biebera na full.
Ale będzie jazda xD

A potem przez takich ludzi jak Ty reszta osób na skuterach ma taką a nie inną opinie.

izdebski12 napisał:

Wiem jak powkurwiać polskich kierowców ;)... Puszcze Biebera na full.
Ale będzie jazda xD

Jeśli z tego można mieć jazde to pozdro... To raczej ukazanie światu swojej głupoty, a nie żadna jazda.

Co do neonów to są niedozwolone.

Ja proponuje dać te neony, wzmacniacz, namalowac grafikę z "szybkich i wściekłych" na plastikach, dodac kufer z anteną typu "płetwa rekina", aluminiowe nakrętki na wentyle i..... czułki na kasku.
Jak tak zrobisz to nie bedzie problemu z kierowcami 4oo i nawet 2oo ..... ze śmiechu sami powpadaja do rowów....

Dobra, a tak na serio, to jaki proponujecie tuning optyczny? Nie chodzi mi o zdejmowanie blokad, wymiana rolek itd., tylko o optykę.

Żaden

o ile pamietam to masz niezarejestrowany skuter, moze zacznij tuning od tego....

Był taki temat niedawno.
- Malowanie markerem na biało napisów na oponie
- Malowanie felg na jakiś ciekawy kolor (pasujący do skutera !)
- Lusterka Carbon (tu już wedle uznania)
- Założenie jakiś fajnych manetek
- Naklejenie folii sticker bomb

Był jeszcze ktoś kto chciał założyć CB ale ja bym chyba tą drogą nie szedł :P

EDIT: No właśnie o to nie pytałem ale zakładałem, że skoro jeździsz i masz już jakiś przebieg to rej i OC dawno załatwnione....

Jeżdżę po drogach lokalnych ze starem przed niebieskimi ;). Jutro SQL nie mam bo jakaś nauczycielka zmarła i all na pogrzeb jedzie, więc pojadę jutro do mojego urzędu zarejestrować, pod warunkiem, że dzisiaj o 18:15 lub jutro o 12:00 przyjdzie do mnie na konto bankowe 607,79 zł. Bo na razie jestem spłukany

*starem = strachem

Czepiacie się dzieciaka, niech sobie pomontuje te pierdoły wyda swoje 607,79 zł, wyśmieją go koledzy z gimnazjum to pewnie zdejmie :). Poza tym jest taka opcja jak edycja posta, nie trzeba pisać kolejnego.

Tak? Edycja postu? Pokażesz gdzie?

Na samym dole posta masz linijkę "NAPISANO ..." i zaraz po dodaniu jest tam opcja "edytuj", która znika (nie wiem po jakim czasie)żeby nie zakłócać przebiegu/sensu tematu, ale błędy można poprawić spokojnie. Dobrze, że chociaż starasz się pisać poprawnie, co niestety nie jest tutaj regułą.