najlepszy skuter...

Jaki skuter jest najlepszy?
Mam 165cm i szukam jak najmocniejszego dwusuwa 50 w cenie ok 3000zł

yamaha areox

ale tem skuter nie jest chyba dwuosobowy.. :?

1. Według mnie najlepszy jest najmocniejszy. Gilera GP800.

2. Co ma wzrost do tego co szukasz?

http://moto.allegro.pl/piaggio-nrg-i1670841096.html

Najlepiej szukać mc2 SE

a co sądzicie o Kymco Agility City 50 2T
tylko że troche drogi

a co sądzicie o Kymco Agility City 50 2T
tylko że troche drogi

albo keeway ry6?

jak chcesz mocny to super 9.

Madi ma racje. Jechałem już s9, ma kopa. Tylko dużo pali. Ten mojego znajomego potrafi wypić 7l na 100 km.

To niech go wyreguluje, 7l to Cinquecento pali, Tico nawet mniej :mrgreen:

Ma cylek 70cc, multivar malossi, wydech tecnigas. Ale i tak coś za duzo pali :lol:

Przy takim zestawie to 4-5 powinien brać.

Nie pali dużo, tylko normalnie jak na s9 sam mam i za dużo mniej nie da rady

jeśli chodzi o s9-ke to przerósł moja cene

to może używana Vitalka ? ;) Dobry silnik 2t AC idzie te 75.

nie chciał bym używanych ale tak myśle pomiedzy skuterami 50 2T a zippem pro 50 4T i chyba skuszę sie bardziej na bo wole wydać 4 kloce na "ścigacz" niż "odkurzacz" co o tym sądzicie?

ten "ścigacz" ma takiego muła że to głowa mała. jak go kupisz to się ścigniesz np. z moim "odkurzaczem" to będziesz spaliny wąchał ;D

Z tego taki "ścigacz" ja z koziej dupy trąba...

Co do tematu :D

A więc kto ma największy skuter w mieście ?
(Sidney Ty ,Sidney Ty)
Jaki to skuter model i typ ?
(Suzuki Burgman Executive)
Jaka pojemność ile ma mocy?
(650, 55 koni )
Czy ktoś w tym mieście mnie dogoni ?
(Nie Sidney ! Nikt Cię nie dogoni)

1.Jeżdżę po mieście królem skuterów, mój skuter kapie od bajerów gdy wokół Ciebie
Trzęsie się ziemia , bądź pewien jestem obok, nie peniaj ! Srebrny lakier połyskuje w słońcu
Srebrny kask książę szczękowców, moje radio odkręcone na full , wszyscy słyszą gdy podjeżdża król

Ref:.
To jest moje miasto. Podaj swoje hasło, rozsuńcie się samochody oddajcie cześć Bergmanowi
Nastała nowa dynastia, zrodziła się nowa kasta Suzuki Bergman i basta ! Nowy król tego miasta

2. 260 kilogramów pode mną błyszczy nawet gdy zrobi się ciemno ruchoma szyba osłania od wiatru dostojnie przyglądam się miastu mijam wieżowce, parki, skwery pozdrawiają mnie ścigacze i choppery dziewczyny machają na pasach, małolaty podziwiają na światłach

Ref:.
To jest moje miasto. Podaj swoje hasło, rozsuńcie się samochody oddajcie cześć Bergmanowi
Nastała nowa dynastia, zrodziła się nowa kasta Suzuki Bergman i basta ! Nowy król tego miasta (x2)

A więc kto ma największy skuter w mieście ?
(Sidney Ty ,Sidney Ty)
Jaki to skuter model i typ ?
(Suzuki Burgman Executive)
Jaka pojemność ile ma mocy?
(650, 55 koni )
Czy ktoś w tym mieście mnie dogoni ?
(Nie Sidney ! Nikt Cię nie dogoni)

3.Skuter to wolność skuter to blask, skuter to zaoszczędzony czas gdy chowam kask
Pod siedzenie wiem że dla wielu jest to marzenie Suzuki Burgman miasta król cesarz dwóch niewielkich kół pegaz, rekordzista póz, poeta asfaltowych dróg

Ref:.
To jest moje miasto. Podaj swoje hasło, rozsuńcie się samochody oddajcie cześć Bergmanowi
Nastała nowa dynastia, zrodziła się nowa kasta Suzuki Bergman i basta ! Nowy król tego miasta (x3)

to polećcie jakiś nowy skuter do 3000 tak żeby 75 przynajmniej pojechał