Nadkole router bassa 50

Witam! Można by prosić o jakiś link do nadkola router bassa 50.
Samemu nie robię, wiem że mi nie wyjdzie.

PS: może się coś stać jeżeli jeżdzę bez, błotnika i seryjnego nadkola?

Skuter bez błotników fajnie się prezentuje, to prawda, ale... Jazda w deszczu lub po kałużach bez przedniego błotnika powoduje, że cała przednia owiewka, Twój brzuch i twarz lub szyba w kasku będą w błocie. Ta sama sytuacja ma miejsce z tyłu. Lampa, plecy i kask są całe w błocie. Potrafi wlecieć za kołnierz. Jeśli nie jeździsz w deszczu to nie ma problemu.
Nadkole można wykonać samemu. Ja zrobiłem swoje z plastikowego 10 litrowego baniaka. Jest elastyczny więc nie pęka i łatwo się dopasowuje. Wycinasz kształt jak Ci pasuje, malujesz i wio.

Błotniki zakładałem szybciej niż zdejmowałem, bo jazda w deszczu była udręką.

Problem się pojawia w tym że... błotnik mam w mieście 30 km odemnie oddalonym :D. Sezon się już powoli kończy... Mógłbyś napisać coś więcej o tym nadkolu? :D Jeżeli mógłbyś przesłac twoje gadu gadu na pw, byłbym wdzięczny.

Mam do załatwienia pewną gumę... :D Tylko nie wiem jak ją utwardzić, może jakis pomysł ? :D

Co to jest 30 km, jak miałem sprawny skuter to tyle jechałem w jedną stronę żeby kebaba zjeść :)

OK, mamiczność mi go przywiezie :P
Co do nadkola, jak?

Przedłużka amora 50 mm, założona :)

PS:
Co myślicie o oklejeniu błotnika folią carbon? A jak nie błotnik to może maskę, ta bassa jest nudna. :D