Motorower za 300-400zł ?

Cześć.
Planowałam kupno jakiegoś chińczyka za 1,5k-2k zł ale jak narazie nawet tyle nie mam :c
Więc zastanawiam się,opłaca się kupić stary motorower,typu http://krakow.gumtree.pl/c-Samochody-Motocykle-motocykle-skutery-Witam-mam-na-sprzedaz-jawke-Pilne-Krakow-W0QQAdIdZ414218666
po prostu żeby jechał i tyle.
Czy lepiej troche pooszczędzac na niego?

Lepiej zaoszczędzając i kupic cos lepszego a nie komara ktory nie wiadomo kiedy będzie miał focha i nie odpali jakis używany skuter kupisz za 1200zl i będziesz miał pewność ze odpali :D

Bez przesady nie musi od razu kupywać komara. za ok 500 zł kupisz jakiegoś ogara 200 czy jawke mustang

ten ogórek z silnikiem jawy to wcale nie taki "chłam"
dobrze zadbany egzemplarz może jeszcze zawstydzić współczesny sprzęt.
napewno komfort jazdy jest dużo większy, osiągi też nie są tragiczne, spokojnie można jechać 60 bez przeciążania silnika

Za 1600 masz nowego rutera basse jak na początek to dobry skuter 4t ja bym wolał motorower ze skrzynią manualną ale każdy ma inny gust

barteklodz he he ty z tym komfortem na komarze to sobie jajca robisz? :). A co do tematu dopieszczony stary motorower raczej bedzie dobrze służył.

za 300 można kupić sprawnego chińczyka lecz zapewne plastiki i elektryka pewnie do poprawek, ktoś kto ma małe doświadczenie mógłby nie dać rady przywrócić go do normalnego stanu, poza tym jak chcesz kupić coś naprawdę tanio to musisz uważać na papiery,żeby później nie było jakiejś wpadki.

Sam mam takiego samego ogara 200 z papierami i skuter i musze powiedzieć że jeździ się całkiem przyjemnie moim ogarkiem. 3 biegi robią swoje. A co do odpalenia to jeszcze nigdy odkąd go mam nigdy nie nie chciał odpalić. Co prawda na popych ale zapalił :D. Ale nie bierz bez papierów bo nawet nie ma jak zarejestrować czy coś.

Wlasnie w tym problem,ze nie za bardzo znam sie na skuterach i jesli chodzi o poprawki to uczylabym sie na wlasnych bledach,ale lubie takie rzeczy robic ;p mam dwie opcje,zbierac kase i kupic na wiosne torosa/routera czy cos takiego albo kupic zabytek i przez zime go dopieszczac. A wlasnie,a propos papierow,po co one sa,co w nich jest i co jak ich nie bede miala?

Brak dokumentów brak możliwości rejestracji i brak OC. Jeżeli interesujesz się mechaniką lub chcesz dopiero zacząć się bawić w tych sprawach to kup jakis zabytek jeżeli wolisz wsiąść i jechać to skuter

po prostu wszystko musi się zgadzać np, na umowie kupna sprzedaży musi być ta sama osoba na którą jest zapisana w karcie pojazdu(tak to się chyba nazywa) skuter, musi mieć ubezpieczenie, a przy kupowaniu z zagranicy to już w ogóle nie nawet sensu pisać bo to już inna bajka, a raczej horror :D lepiej zbieraj na nowy sprzęt, bo używane to różne są jeden pojeździ inny nie, a nowy to nowy 10000-15000 km takim routerkiem można zrobić jak się dba.

Okej,dzieki wielkie za odpowiedzi :) w mechanika 'pobawie sie' w przyszlosci jak bede miala wiecej kasy,a poki co zaczynam zbierac na nowego chinczyka i kupie na wiosne ;)