Motorower w Biedronce

Dziś zauważyłem plakat reklamujący motorower,który będzie w sieci Biedronka,niestety nie podano daty od kiedy będzie w sprzedaży:

Link do dużego zdjęcia: http://i54.tinypic.com/v5wx03.jpg

Jest to produkt Rometa,na allegro cena 2990zł

Wszystkie sprzęty z Biedronki, Netto, Intermarche itp to po prostu złom. Nie mozna kupowac takich rzeczy w sklepach powyzej wymienionych bo to jest po prostu Gówno, które po 20 km sie rozpieprzy. Najlepsza jest w tych sklepach spozywka, reszta jezeli chodzi o czesci , motoryzacje, RTV, AGD to G. Ó . W . N . O ! ! ! !

dziadostwo...

Nie wszystko w Biedronce to lipa,ja np. jestem z niektórych rzeczy zadowolony.

Router to taka ekonomiczna wersja Rometa.

Ja ostatnio choruje na to http://honda.pl/pl/motocykle/modele/naked/vtr250.html
Chyba nadszedł czas na prawo jazdy kat A a w przyszłym sezonie zmiana na coś więcej niż 50.

Suawek, masz dobry gust, ta vtr-ka 250 jest "the best" w swojej klasie. Rób prawko i spełnij marzenie ;)

P.S. zerknij na Kawasaki Ninja 250, to też b.ciekawy motocykl, z tym że nie neaked bike z silnikiem V2, a sport R4, ale też jest godny zainteresowania ;)

Kawasaki ninja 250 posiada silnik dwucylindrowy rzędowy.

Hunda mi się bardziej podoba, lubię nakedy o klasycznej linii.

Mi sie marzy yamaha wr250x.

A mi Suzuki GSX-R 750... :roll:

Myślałem też nad zippem trackerem. W końcu to miałby być mój pierwszy motocykl.

A mi się marzy żeby pisać na temat,fantazje przenieście do osobnego.

kustosz napisał:

Kawasaki ninja 250 posiada silnik dwucylindrowy rzędowy.

sorki za pomyłkę ;)

Suawek napisał:

Hunda mi się bardziej podoba, lubię nakedy o klasycznej linii.

Naked Hondy 250, o klasycznej lini to CBF 250..super motorek z silnikiem singiel i aluminiowym wachaczem koła, marzył mi się taki, ale doszedłem do wniosku że bardziej praktyczny jest skuter i teraz marzę o Derbi Rambla 300 i.e. silnik na wtrysku elektrycznym o mocy 22KM. Można oczekiwać po tym sprzęcie przyzwoitych osiągów, bo Derbi słynie z dobrych maszyn o sportowym zacięciu, a masa squta to ok.140kg. Koła ma 15" więc trakcja też powinna być dobra :)

Powiem szczerze - gdybym umiał więcej na temat motorowerów i miał więcej czasu na ewentualne grzebanie to kupił bym to "cudeńko" z Biedronki.

A 250-ka i prawo jazdy mi też się marzą ale to u mnie nierealne, przynajmniej na razie.

Kisiu, z tego pieska to już chyba plama została.. ;)

Możliwe, że. Dziś też widziałem taką plamę na Arkuszowej. Sugerujesz żebym zmienił podpis? Pewnie i tak zmienię, bo mi się znudził!

Widać na Arkuszowej została sama plama, bo pieska vietnamcy pewnie przerobili na papu.. he he he :lol:

Haha, no właśnie też się zastanawiałem ile Kisiu będzie jeszcze jeździł po tym piesku :mrgreen:
Jak tak patrze to cwaniaki z marketingu nie próżnują bo CBF 600N kosztuje niewiele więcej a jednak to już konkretny i nieunikniony etap. Człowiek tak patrzy kalkuluje i idzie po szczeblach modeli i się nie dziwie dlaczego tak mało tych VTR'ek jeździ
http://honda.pl/pl/motocykle/modele/naked/cbf600n.html
Dzisiaj pojechałem sobie do motor-landu i w korkach jechałem praktycznie przez całą drogę i obawiam się że szerszym moto już nie byłoby tak łatwo.

Na Arkuszowej to tylko plama i jakby chcieli zjeść to musieliby zdrapywać go z jezdni żyletką i co najwyżej czipsy z niego zrobić;-)