Motorower nie chce odpalic prosze o pomoc !!!

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #311220
    bakus69
    Użytkownik
    • 1
    • 6Postów:

    To tak : mam cpi 50 sx i wydaje mi sie ze nie mialem plynu w chlodnicy ale po mimo tego nadal jezdzilem. Po kilku dniach dalem sie przejechac koledze ktory strasznie cisnal go na 1 a potem kiedy wyjechalem w miasto slabo szedl pod gorke wiec stwierdzilem ze nie ma paliwa wiec wzielem na rezerwe i wtedy juz kompletnie zgasl po tym icydencie nie moge go odpalic ma strasznie mala kompresje . Prosze o pomoc bo boje sie ze za tak m silnik 🙁

    #311221
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    tak, raczej zatakłeś silnik.
    Dlaczego ci się tylko WYDAWAŁO że nie masz płyny w chłodnicy? To raczej płyn się ma i go widać albo się go nie ma i go nie widać. A wychodzi ile nie masz jak robisz dolewkę.

    #311223
    bakus69
    Użytkownik
    • 1
    • 6Postów:

    Wydawalo mi sie bo juz troche pojezdzilem bez dolewania i buchalo cieplem po nogach. i jak wtedy pod gorke to dotknelem cylka to sie poparzylem

    #311225
    bakus69
    Użytkownik
    • 1
    • 6Postów:

    Trzeba wymieniac caly silnik ?

    #311226
    bakus69
    Użytkownik
    • 1
    • 6Postów:

    Trzeba wymieniac caly silnik ?

    #311227
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    najczęściej zestaw tłok z pierścieniami i cylinder. Chyba że temperatura powyginała głowice albo oberwał też wał.
    O zakresie naprawy dowiesz się jak rozłożysz

    #311229
    bakus69
    Użytkownik
    • 1
    • 6Postów:

    Wystarczy zdjac cylinder czy trzeba tez rozpolawiac ?

    #311230
    bakus69
    Użytkownik
    • 1
    • 6Postów:

    Ale dziwi mnie to ze po tym cisnieciu na jedynce na drugi dzien odpalil bez problemu tylko jak zmienilem kranik zamiast na full to na rezerwe i wtedy byl spadek mocy i zaczol buczec

    #311231
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    nie pisz posta pod postem co minutę albo załóż sobie bloga. masz guzik EDYTUJ to korzystaj.
    .
    od zdjęcia cylindra (lub pomiaru kompresji) musisz zacząc. A dalej to się zobaczy co wyjdzie

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button