Motorower do 3000

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Motorower do 3000

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Antioch Antioch 1 lat, 2 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #618470
  Zdjęcie profilowe Antioch
  Antioch
  Użytkownik
  • Postów: 6

  Witam, poszukuje motoroweru do 3000, z niewielką „górką”. Ma to być mój pierwszy motorower, potrzebny na dojazdy do pracy, z jazdą na dowód (50). Myślę nad nówką, czymś w rodzaju Barton Ranger Classic albo Barton Fighter Eco. Macie może jakieś pomysły?

  #618477
  Zdjęcie profilowe Cichy
  Cichy
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Ja osobiście jeżdżę zippem pro. Nie narzekam. Wystarczy włożyć w niego serce a się odwdzięczy! Zastanów się może nad jakimś rometem zk? Jak na dojazdy do pracy to właśnie celował bym w niego. Niezawodne sprzęty. Jak dbasz tak masz. Jednak trzeba uważać żeby się nie naciąć. Poza tym okej! 🙂 Myślę że pomogłem

  Hejterzy nienawidzą rzeczy, których nigdy nie zdobędą, oraz ludzi, którymi nigdy nie będą w stanie się stać!
  #618523
  Zdjęcie profilowe Antioch
  Antioch
  Użytkownik
  • Postów: 6

  I jak się taki zipp sprawdza? Patrzyłem za ZK, ale przekraczają założony budżet, bo te z 2013-2015 już poszły. Tylko jak się nie naciąć, jak znajomość tematu jest dopiero powierzchowna. W dodatku myślę o zamówieniu takiego z internetu, bo są lepsze oferty. Dzisiaj kilka oglądałem, ale niestety obsługa nie bardzo umiała pomóc w wyborze (mieli dość… hem… ograniczoną wiedzę o swoim sprzęcie).

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie