Motorower do 2000zł

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #629054
    Arko
    Uczestnik
    • 7
    • 11Postów:

    Witam,posiadam skuter Longjia exactly 50,jednak zdecydowanie wolałbym coś z biegami.Szukam motoroweru z którym nie będę wstydził się pokazać,wiem,że 2000tyś to mało,ale mam nadzieję że coś się znajdzie.Mieszkam na dość górzystym terenie,wiec chciałbym by motorower spokojnie wyjechał pod górkę z dwiema osobami.Skuter na prostej rozpędza się do 80km/h więc fajnie by było gdyby motorower nie był gorszy.

    #629055
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    motorower nigdy nie bedzie gorszy bo nie ma paska tylko łańcuch wiec wiecej mocy przenosi na koła. średnio 15-30% więcej z tego co wyprodukuje silnik ląduje na kole

    #629058
    Arko
    Uczestnik
    • 7
    • 11Postów:

    No tak,ale z tego co słyszałem te motorowery do 2000,nie wyciągają więcej niż 70km/h…poza tym kumpel kupił chyba jakiegoś bartona i nie ma szans,by wyjechał nim w dwie osoby pod górkę.

    #629063
    Rider
    Uczestnik
    • 3
    • 391Postów:

    A ja Ci poradzę suzuki rg 50. Fakt nie jest młody ale jak na swoją pojemność ma dużą moc ☺zobacz 😉

    #629073
    Arko
    Uczestnik
    • 7
    • 11Postów:

    A co myślicie o Junak 901 z 2011r,przebieg 7tys za 1800zł,gościu mówi,że wszystko sprawne,wystarczy tylko nowy lakier nałożyć,ale z tego co wiem to nie jest to takie tanie.Myślę też nad kupnem barton sprint 50.

    #629078
    Rider
    Uczestnik
    • 3
    • 391Postów:

    Ale te oba nie różnią się zbytnio od tego co ma Twój kolega 😉

    #629082
    Arko
    Uczestnik
    • 7
    • 11Postów:

    Heh,wombat wspomniał,że motorower nigdy nie bedzie gorszy,ja posiadam co prawda chiński skuter,ale nie było takiej górki pod którą bym nie wyjechał z 2 osobą.Wiece jak to jest?

    #629084
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    nie “nigdy” tylko jeżeli bedziesz miał silnik 4KM w skuterze z CVT i motorowerze z łańcuchem i biegami to zawsze więcej z tych 4KM trafi na asfalt w motorowerze.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button