! Forum Motorowery Motorower 50ccm

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Mikołaj Staszewski 8 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Mikołaj Staszewski
    Użytkownik

Chciałbym kupić motorower do 5 tyś złotych, ale nie wiem co wybrać. Może ktoś coś polecić?

miksta
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a może być tak napisał czego oczekujesz? skuter, biegówka, mały , duży, nowy, używany… na traski po 4km czy na skoki po 30 km dziennie.

Na tym podforum o tajemniczym tytule CO WYBRAĆ? mogą być podobne wątki.
    http://www.jednoslad.pl/forums/forum/jaki-skuter-wybrac

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Mikołaj Staszewski
    Użytkownik

Napisałem, motorower – biegówka. Raczej mały, mam 171 cm wzrostu.

miksta
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Motorower to nie jest pojazd z biegami tylko pojazd co ma silnik 50cm i nie przekracza 45km/h. Nie ma znaczenia czy ma automat czy biegi zmieniane manualnie.
    Siedziałeś już na jakimś?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Mikołaj Staszewski
    Użytkownik

Siedziałem na samych chińczykach, ale najbardziej pod względem wielkości pasował mi Router WS50.

miksta
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

za taką kaskę co całkiem niezły wybór. No i jednak stanowczo polecam tematy na podlinkowanym forum. takich jak twój jest tam masa.

Mikołaj Staszewski
    Użytkownik

Ok, dzięki 🙂

miksta
Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie