Motorower 50

Witam chciałem się dowiedzieć jaką biegówkę mógłbym kupić w granicach 2500zł oczywiście 50 .Proszę pisać swoje propozycje a także linki do aukcji . Dziękuje

Najlepszy będzie Router WS 50. Na allegro jest ich pełno- wystarczy poszukać.

Oglądałem właśnie tą biegówkę wizualnie nie jest źle :D

Ja mam torosa el clasico i mogę ci go szczerze polecić.

dobra prędkość , silnik ładnie chodzi

Adi23 napisał:

Ja mam torosa el clasico i mogę ci go szczerze polecić.
dobra prędkość , silnik ładnie chodzi

Też mam zamiar kupić jakąś biegówkę, możesz mi powiedzieć jaki masz v-max i spalanie ?

W tej cenie poleciłbym Routera. Cieszy się na forum dobrą opinią i wygląda o niebo lepiej od Torosa. Mają takie same osiągi i spalanie .

Router WS50 jest na oko nieco lepiej wykonany niż toros oraz co ważne, ma hamulec tarczowy.

Reebok spalanie torosa 2l na 100km przy bardzo szybkiej jeździe 2,5l max (SPRAWDZANE). V-max narazie jechałem 70 ale 80 dych pójdzie spoko bo jeszcze na pełnym gazie nie był :). Grzesio i matol czemu uważacie że toros jest gorzej wykonany , ja miałem kupionego w bdb stanie nie rozumiem waszych postów

Po pierwsze w torosie zakryty jest łańcuch co jest wielkim plusem bo jazda po błocie nie rozwali tak szybko naszego łańcucha,

Po drugie toros ma klakson a router ws go nie ma

Oba motory są dobre nie można powiedzieć który jest lepszy bo każdy ma wady jak i zalety . Chociaż fakt router ma lepszy hamulec przedni :)

Router WS nie ma klaksona? :O To jak on został dopuszczony do ruchu? Nie wiesz to nie mów.

sorry naprawdę nie zauważyłem naprawdę przepraszam ma klakson ale trudno widoczny :)

Może to i kwestia gustu ale według mnie Router wygląda o niebo lepiej od Torosa. Brzydactwo straszne z tego Torosa i wieje taką bidą i tandetą , że nawet bym na niego nie usiadł. Mówię o motorowerach bo Bassa wygląda gorzej od F16. Ale to wszystko kwestia gustu.

Nie wiem gdzie ci tu wieje bidą i tandetą co w nim takiego złego . Bardzo dobry pojazd za małe pieniądze . Toros ma nazwiązanie do simsona (nie tylko moje zdanie ale innych posiadaczy klasyka). Pytają się o niego starsi ludzie bo naprawdę przypomina simsona. Kwestia gustu ale nie wiem czemu uważasz go za brzydactwo nie wiem co ci w nim przeszkadza

Tu nie ma co porównywać - to w zasadzie bliźniacze modele - oparte na tych samych podzespołach - tylko nieco inny dizajn... Ta sama przeciętna jakość, przeciętne osiągi... Stosunek jakości do ceny w zasadzie porównywalny...

zgadzam się z kolegą powyżej to są bardzo podobne motorowery o tych samych silnikach :)