Motorower 4T.

Witam
Jest to mój pierwszy post więc proszę nie znęcajcie się za bardzo nade mną.
A więc do rzeczy poszukuję motoroweru 4T do około 3500 zł bo postanowiłem zacząć się uczyć na kurs prawa jazdy kategorii A(mam 25 lat) żeby załapać trochę techniki jak się rusza, zmienia biegi itp. Nie będę go przerabiał chyba że zdam prawko. Chciałbym żeby to wyglądało coś jak ścigacz. może być chińczyk japończyk czy inny włoch.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Ja bym na Twoim miejscu na pewno nie kupował motoroweru... Kup sobie jakiś motocykl (tak z 400cc - nie za mocny na początek) i poćwicz na bocznych drogach.
A nie potem zdasz na prawko i będziesz kombinować z przerabianie tego motoroweru...

Zetka

Sparrow93 napisał:

Ja bym na Twoim miejscu na pewno nie kupował motoroweru... Kup sobie jakiś motocykl (tak z 400cc - nie za mocny na początek) i poćwicz na bocznych drogach.
A nie potem zdasz na prawko i będziesz kombinować z przerabianie tego motoroweru...

Tylko niestety mieszkam w centrum Warszawy i to najpierw musiałbym go jakoś przepchać na jakieś boczne drogi żeby się uczyć jeździć a 50 tego nie wymaga bo wystarczy tylko dowód osobisty

To się nie martw... Jeździć się nauczysz na kursie (zawsze możesz wziąć dodatkowe godziny jazdy) ;)

Barton Fighter

Barton...pff hahah...^^
Ja bym Ci polecił aprillię rs50 :)

Witam piotrek1512.
Też się zastanawiam nad zakupem i późniejszym kursem kat A z tym że mam 33lata :)
Na początku chciałem kupić coś nowego np router ws50, a nawet Leone RK 50 ale doszedłem do wniosku, że na nowym tylko stracę kasę. Chodzi o to że i tak za chwilę (rok,dwa) będę zmieniał na coś mocniejszego-większego (już z kat A) więc nie ma sensu. Od kilku dni szukam używanego motoroweru max do 1800zł, stan- do jazdy :) Bardzo mi się nie spieszy, poczekam chyba do jesieni jak ludzie zaczną sprzedawać po sezonie:) Może będzie większy wybór i niższe ceny. Na spokojnie przygotować moto na przyszły sezon. Co do tuningu to mam mieszane odczucia. Zobaczę jak się będzie sprawować.
Pozdrawiam

router bassa