Motor 125ccm

Witam! mam pewnien dylemat a mianowicie w przeciągu 2 mies będe zdawał prawo jazdy kat A1 . Tu też pytanie jaki motorek kupić w granicy 5 tys.
pod uwagę biorę narazie honde cbr 125 i zipp pro 125 . wczeniej byłem już przekonany na zakup hondy nsr ale dowiedziałem się ze to 2t i jeździć na kosiarce mi sie niewidzi . mógł bym prosić o jakieś propozycje motorków ? Pozdrawiam

najpierw zdaj a potem szukaj.

do egzaminu mam jeszcze 2 mies a w tym mies mam zamiar kupić motor by dopieścić na sezon :)

nie motor tylko motocykl, bo motor to masz w pralce,
po 2. 2t idzie lepiej niz 4t.. to zadna udręka, jak automatycznie mieszanka cię się robi, tu dolewasz paliwo a tam olej..
lepsza kosiarka niż twoj ''motór''

jak kupisz zippa, to będzie ciężko go sprzedąc, lepiej zakup cbr czy nsr, jak bedziesz chciał sprzedać

to że 2t idzie lepiej to wiadome ale co za tym idzie mniej wytrzymałe w dodatku więcej pali , wracając do tematu moge poprosić o propozycje motocyklu 4t 125ccm ?

Zdecydowanie Honda Varadero 125 - kultowy silnik w układzie V, motocykl "wygląda jak rasowa sześćsetka"... W klasie 125ccm nie ma sobie Varadero równych... Honda CBR125 - odpuść sobie - wąskie kołą jak w rowerze...
Jeszcze pozostaje KTM Duke 125...
Ale budżet 5tys. to malutko trochę... Za tą kasę dostaniesz Hondę CBF125 z 2010r z małym przebiegiem - dużo lepiej i dojrzalej wygląda na tle CBR125.

Podsumowując: za kasę którą masz kupisz dwu, trzyletnią Hondę CBF125 z niewielkim przebiegiem - z silnikiem na wtrysku - nowoczesny ekonomiczny motocykl - ogłoszony na świecie jako "wstęp do turystyki"...

Mając dwa razy tyle - ok. 10tys. kupisz Hondę Varadero 125 i KTM Duke - kilkuletnie motorki, które są absolutnymi faworytami w tej klasie...

Witam.Mam problem. Mój skuterek to kingway coliber z 2008.Mianowicie jeżeli skuter nie jest rozgrzany wciskam sprzęgło,elektryczny starter i slysze jedynie pare obróceń rozrusznika i po chwili slychać taki dźwiek jakby zwarcie. Jezeli chce odpalic na kopke musze krecic manetką w tą i spowrotem okolo 50 razy i zalapie z kopki. Jezeli skuter pochodzi 2 minuty i sie rozgrzeje łapie za pierwszym ze startera i kopki. Wie ktoś o co kaman? Jestem tu nowy pomoze ktos?

Talar95 - nie ten dział.
Jesteś nowy? To nic. Użyj opcji "szukaj" - na pewno znajdziesz odpowiedzi na Twój problem.
W tym wątku mówimy o motocyklach 125.

benekpe dziękuje bardzo za propozycje :) jestem mile zaskoczony varadero a do tego jest w układzie V , najprawdopodobniej będzie pasować do mojego wzrostu 182.
A na co zwracać uwage przy kupnie tej hondy ?

Możesz również zainteresować się Keeway RKS 125 - otrzymał całkiem niezłe noty w "Świat motocykli" i Motogenie. 5000 zł kupisz nowego. Mimo wszystko jak masz możliwość kupienia używanego markowego to lepiej bierz taką używkę. Oczywiście w dobrym stanie. Ja polecam Ci Hondę CBF 125 - wtrysk paliwa, 4t a spalanie 2l/100km jest mistrzowskie;)
Tak czy siak nawet jakaś MZ w dobrym stanie to nie byłby zły pomysł.

Sam na co dzień jeżdżę tą Hondą CBF125... Ale po jakimś czasie człowiek odczuwa pewien niedosyt. Pomimo, że tej Hondzie nic nie brakuje, to myśli cały czas krążą przy czymś większym, mocniejszym... Taka jest niestety natura człowieka, że dąży do zmian.