Motocykl gaśnie po zapaleniu

Witam, posiadam zippa pro 125. po odpaleniu motor gaśnie. bez dodania gazu wcale nie chce zapalic. jak zapali i trzymam tak na 4tys obrotów chodzi jak puszcze gaśnie, bez ssania wogóle nie zapala, a jak zapali i je wyłącze gaśnie od razu, wyczyściłem gaźnik filtr powietrza i paliwa.

podkręć jałowe i wzbogać mieszanke.

a co mam zrobić jeżeli nie ma regulacji mieszanki, obroty są taka sr€bka na spręzynce ale nie ma nic więcej, jest od spodu jedna srubka ale przez jej odkrecanie z węzyka który wychodzi z gaźnika leci palwiko. to chyba jest do zlania paliwa jak gaźnik się zaleje

tak to śrubka spustowa,i faktycznie to g może nie ma regulacji,możesz dać zwężkę do filtra powietrza to automatycznie się wzbogaci mieszanka,możesz też;podnieść iglicę,dać większą dyszę.A weź wybierz który to gaźnik;
http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=pz+26+&search_scope=category-19055&bmatch=s0-mt-0113
i sprawdź przy dolocie powinna byc w pinie od strony silnika nie filtra.

ja mam gaźnik firmy deni. oglądałm obrazki różne i znalazłem zę w nich srubka od regulacji mieszanki jest od spodu między tymi dwoma srubkami co skecaja tą kopułke,