Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Motobazar w Warszawie 9-10.04 na Służewcu na torze wyścigów konnych

Dział: OFFtopic Dodano 5 lat temu

1. Rugbyman

Witam, chcę wszystkim polecić kolejny, drugi w tym roku (nie ostatni) motobazar w Warszawie na torze wyścigów konnych na Służewcu. Odbędzie się w weekend 9-10 kwietnia, w sobotę od 8 do 18, a w niedzielę od 8 do 16.

Polecam go, bo można tam nabyć wszystko co związane jest z "magią" jednośladów. Można tam nabyć również nowe jak i używane skutery! Zawsze można targować się, wielu wystawców, zatem szeroki asortyment i przystępne ceny. Wiem, że równocześnie w sobotę jest rozpoczęcie sezonu w Scooter Landzie, ale pozostaje kilka godzin rannych w sobotę i cała niedziela.

Pozdrawiam wszystkich skuteromaniaków!!!

Napisano 5 lat temu, przez Rugbyman, Postów: 95, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. roomcajz

byłem na poprzednim i powiem że zachwycony nie byłem
    70% towarów adresowana do motocyklistów. 20% towary wspólne (typu oleje, kaski), 10% skutery ale akcesoriów skuterowych nie widziałem, tylko całe maszyny

najwięcej to motocyklowego złomu- typu tłok do junaka z 64' czy coś w ten deseń

wstęp 10,- i przy ładnej pogodzie stanowczo ODRADZAM przyjazd autem- piekielny korek na wjeździe i wyjeździe, trudno zaparkować

Napisano 5 lat temu, przez roomcajz, Postów: 1102, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. Rugbyman

Wiem, ze poprzedni bazar byl jednodniowy, pierwszy w roku, w zasadzie przed sezonem. Moze dlatego byl sredni w ofercie. Ten nadchodzacy bedzie lepszy, dwa dni i mysle, ze bedzie bogatszy w ofercie. Ja jade, bo chce upolowac dobre portki na motorower.

Napisano 5 lat temu, przez Rugbyman, Postów: 95, Użytkownik Link do wypowiedzi

4. roomcajz

myślę że będzie lepiej, ze względu na pogodę chyba mniejszy też będzie ruch
    PS odzieży motocyklowej było b.dużo

olej kupiłem ok 10,- zł taniej niz w sklepie (różnica za flaszkę 1L)

Napisano 5 lat temu, przez roomcajz, Postów: 1102, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Motobazar w Warszawie 9-10.04 na Służewcu na torze wyścigów konnych: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Daelim S-Five 50: Koreańska Honda w dobrej cenie

Daelim S-Five 50: Koreańska Honda w dobrej cenie

21 Maj 2008

Daelim to północno koreańska firma, produkująca skutery i motocykle na licencji Hondy. Mieliśmy okazję testować skuter ze stajni Daelima- był to S-Five. Skuter ten prezentuje się dosyć dobrze. Przód wydaje się masywny, bardzo ciekawie wykonane są światła stopu.

Skutery Testy0 opinii

Podatki: nowy minister zdrowia chce powrotu podatku Religi. Czy ustępujący rząd zdąży sięgnąć do naszych kieszeni?

Podatki: nowy minister zdrowia chce powrotu podatku Religi. Czy ustępujący rząd zdąży sięgnąć do naszych kieszeni?

18 Czerwiec 2015

Czy czeka nas kolejny podatek? Minister Zdrowia chce powrotu tak zwanego podatku Religi. Chodzi o to, aby część składki OC była przeznaczana na leczenie ofiar wypadków drogowych.

Wiadomości0 opinii

Motobi Żbik: Mój Test

Motobi Żbik: Mój Test

06 Luty 2012

Blogi Skutery5 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.