Moto-Ventus Modo II Sport

Witam
Mam zamiar wymienić rolki z 6g(orginalne) na 5g, spręzynki sprzęgła na niebieskie i centralną spręrzyne tylko nie wiem na jaką?. Skuter odblokowany, modół tuningowy, gaźnik z przyszpieszaczem i storzek.

Można wiedzieć za ile kupiłeś stożek ?

30 zł stożek

chcesz silnik zniszczyć tym stożkiem?

odpowie mi ktoś na moje pytanie??

Zadaj to pytane sprzedawcy, tam gdzie kupujesz pozostałe części

Ten stożek to możesz najwyżej do rury od odkurzacza podłączyć. Do skutera się tak nadaje, że chyba bym wolał bez żadnego filtra jeździć niż ze stożkiem za 30 zł. Odpowiem na pytania wtedy, gdy błędy ortograficzne poprawisz, bo się tego czytać nie da: "storzek, pszyszpieszaczem, spręrzyne, modół". Aa i jeden interpunkcyjny: "?."

madi, nie ma znaczenia czy stożek kosztował 30 zł, czy 60, bo wogóle bez sensu jest zakładać do skutera filtr tego typu.

Pietro właśnie o to mi chodziło że po kiego grzyba jakieś stożki montować ;)

Stożki montuje się w sporcie, a nie do jazdy na drogę.. Poza tym cena stożka nie ma nic do rzeczy, bo w tym wypadku, płaci się za markę i wygląd.. Pamiętacie jakie były kiepskie filtry w pierwszych WFM, WSK, czy nawet Komarach i Rometach? sama siatka, nawilżana olejem, a sprzęty jeździły bez szwanku ;)

tak w dezamecie 023 była ta siatka z olejem hehe w wsk to samo :D ale jawka miała puszkę i filter papierowy

Bo Jawki były "the best" sam miałem i śmiem twierdzić, że gdyby w Jawkach zastosowali olejowe zawieszenie przednie, byłyby lepsze od Simsonów ;)

Jak sie zdejmie blokady to wtedy ładnie idzie prawie jak Vitalka :) A silnik sprzed ponad 50-ciu lat hehe

W czasach gdy niemcy produkowali Simsona SR2 na pedały, czesi mieli już Jawe 555 50cm, która rozwijała szybkość 70km/h a na instrukcji był napis "lekki motocykl" (mam taką po babci, stoi u mnie w wolnym pokoju) :mrgreen:

Na moją odblokowaną 'kaczke" 20p, nie było chinola.. jakie było zdziwko gdy starą pancerką wyprzedzałem odblokowane chinolki.. ;)

to jest najlepsze :D ja mam ogara 200 w częściach to z vitalką kolegi równo szedł, jak działał jeszcze. Pancerka to po części też skuter, tyle że z manualną skrzynią :D

madi napisał:

Pancerka to po części też skuter, tyle że z manualną skrzynią :D

Podobnie jak Piaggio PX ;)

Ale zapłon w silniku 223 był koszmarny, trochę się platynki wypaliły i już przerywa, mocy nie ma, o kondensatorach padających jak muchy nie wspominam...

Te Jawy 555 jeszcze szybciej szły, Vitalka nie miałaby szans. Nawet w owych czasach ta 50-tka była lekkim motocyklem, bo wyciągała realne 70km/h. Dlatego że była motocyklem, nie była w naszym kraju popularna.. a ja taką mam w prawie dziewiczym stanie :)

Musisz kiedyś pokazać :D A masz jakieś jej foty ??