Moto Park 2011 WPKiW

Siemaa :D Wczorej przyjechalem do domu z wakacji dopiero i nie jestem na bieżąco z forum , wiec jesli bylo to sorki

Kto z was jedzie jutro na Moto Park :D ?? Może zbierzemy sie jakąś ekipką i pojedziemy tam razem co ??? ;D

Śląsku odezwij sie ;D

Ja niestety odpadam .
Dwa skutery do remontu , trzeba się wziąć do roboty :).

Szkoda Patrykk :/

Ludzie jademy tam :D trza zaznaczyc nasza obecnosc na tym zlocie , jade z 2 kumplami ale to malooo ;D trza pokozac sile skuterowo.com

12:00-12:30 Zawody w przeciąganiu liny (8 drużyn x 5 osób) Zapisy od godziny 10:00

12:00-12:30 Zawody w przeciąganiu liny (8 drużyn x 5 osób) Zapisy od godziny 10:00
12:30-13:30 Wyścigi na deskach dwuosobowych – nartach na czas (10 drużyn)
13:30-14:00 Przepychanie kega przednim kołem roweru (4 starty po 5 osób – piąty start wyłania zwycięzcę z pośród wygrywających wcześniejsze starty)
14:00-15:30 Zawody w siłowaniu na rękę (armwrestling)
15:30-16:00 Zawody w piciu piwa na czas przez metrową słomkę 4 drużyny x5osób (zawodnicy dobiegają do stolika, na którym ustawione są kufle z piwem; mają za zadanie opróżnić kufel w najkrótszym czasie. Dopiero po opróżnieniu kufla wystartować może kolejna osoba z drużyny. Wygrywa drużyna która skończy jako pierwsza).
Slalom z jajkiem. 4 tory – 4 x 3 osoby w drużynie. Zawodnicy mają za zadanie pokonać tor slalomowy w najkrótszym czasie – zasady sztafety – jeden kończy, następny zaczyna.

KONKURSY CZEKAJA :D