Mojemu skuterowi coś odwaliło, nie chce odpalić!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Router Mojemu skuterowi coś odwaliło, nie chce odpalić!

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 10 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Robert Urban
    Użytkownik

Witam!

W lipcu mój skuter oddałem do mechanika ponieważ dusił przy tym jak dawałem mu większy gaz, tracił obroty a w efekcie zgasł. Teraz mam również podobny problem, Rolki wariatora są nowe, Ssanie też wymieniłem (był przerwany kabelek), świeca jest nowiutka, również wymieniałem bak (małą dziurka się zrobiła i paliwo uciekało), kranik podający paliwo z baku jest nowy tak samo filter paliwa, wymieniłem również wszystkie werzyki. Nie mam bladego pojęcia co się dzieje gdy chce odpalić Kreci bardzo dobrze jednak nie odpali, a gdy już się zdarzyło że odpalił to nie można mu było dodać gazu bo zaraz zgasł, moglibyście mi doradzić co jest nie tak?? (skuter ROUTER Bassa 50 ccm3)

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

luzy zaworowe, kompresja, zawalony wydech, nieszczelny dolot lub po prostu kompletnie niewyregulowany gaźnik

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: