Mój artykuł

Witam. Napisałem swój pierwszy artykuł przed wczoraj (23 sierpnia) koło 17 i dałem do przeglądu. Nie został on opublikowany . Wiem że artykuły są publikowane po kolei ale czytałem że powinny zostać przejrzane w ciągu 12 godzin a mój cały czas jest do przeglądu. Nawet dwukrotnie pisałem na maila serwis@skuterowo.com ale nie doczekałem odpowiedzi. Czy mój artykuł zostanie kiedyś opublikowany? Niektóre już są długo na stronie więc powinno się je zastąpi nowymi. Pod tym względem ta strona nie jest najlepsza.

Opublikują go jak im się spodoba ;p

No właśnie.

Dodałeś w piątek, w weekend mają pewnie chłopaki wolne, więc uzbrój się w cierpliwość i napisz do nich w poniedziałek.

No. Dzisiaj dodali. To ten o Torosie F16.

Tak się zastanawiam czy mój ostatni blog był tak kiepski czy ktoś nie miał czasu się nim zająć. Pisałem go trochę po pijaku ale jeszcze myślałem...

Pisałem dwa razy do Leszka i Skuterowo ale żadnej odpowiedzi nie otrzymałem...

Kisiu1981 napisał:

Tak się zastanawiam czy mój ostatni blog był tak kiepski czy ktoś nie miał czasu się nim zająć. Pisałem go trochę po pijaku ale jeszcze myślałem...
Pisałem dwa razy do Leszka i Skuterowo ale żadnej odpowiedzi nie otrzymałem...

Nie było źle :-)

No właśnie brak tu moderatora/administratora. Strona sama sobie hula oda czasu do czasu coś wrzucą na główną...

No tu jest straszny bałagan jeżeli o to chodzi. Pamiętacie jak długo wrzucali ostatnie dwa testy ( Romet RR, Zipp Toxic) ??? Masakra... .

matol1798 napisał:

Kisiu1981 napisał:
Tak się zastanawiam czy mój ostatni blog był tak kiepski czy ktoś nie miał czasu się nim zająć. Pisałem go trochę po pijaku ale jeszcze myślałem...
Pisałem dwa razy do Leszka i Skuterowo ale żadnej odpowiedzi nie otrzymałem...

Nie było źle :-)

Dzięki ale to nie ten wyemitowany tylko kolejny. Może był bez ładu i składu. Trochę byłem nawalony ale czytałem go przed zapisaniem do przeglądu. Ale nieważne...

Kisiu ty dorosły facet- chyba wiesz, że po pijaku nie brać się za robotę bo mówiąc delikatnie nic dobrego z tego nie wyjdzie.

Wtedy jakoś natchnienie miałem akurat ale faktycznie - nigdy po piciu staram się nie pisać. Ale wtedy nie wyszło akurat:-/