Moduł problem (skuter 2t)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Moduł problem (skuter 2t)

Tagi: 

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Flap 5 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe joker738
    joker738
    Użytkownik

Witam kupiłem nowy moduł odblokowany zapłaciłem za niego 70zł. Gdy go podłącze i dodam gazu skuter dziwnie się zachowuje tak jakby go dusiło. Co mam sprawdzić co mam ustawić? Za pomoc dziękuje LWG

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

lepszy byłby taki za 71zł. Wtedy się bedzie zachowywał mniej dziwnie a bardziej normalnie… cokolwiek masz na myśli.
    Masz zadziwiającą zdolność pisania postów i nie udzielania w nich żadnych sensownych informacji na podstawie których ktoś by ci mógł pomóc.
    Ale jest taka opcja że kupiłeś zły moduł.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    joker738
    Użytkownik

A wiec na tym module jedzie 20km/h i przerywa

Flap
    Użytkownik

Wiesz co, chyba Wombatowi chodziło o szczegółowe informacje… jaki skuter ( model), jaki moduł (model) itd

Thug life!
    joker738
    Użytkownik

Skuter 2t chinski 15770km nakulane. Na nowym module nie podane jaki to jest model.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

skuter „chiński”… no toś faktycznie udzielił wyczerpującej informacji.
    Skoro masz chiński skuter bez oznaczeń typu silnika i rocznika oraz chiński moduł bez oznaczeń i nie chce to działać to na mój prosty rozum ten moduł jest albo walnięty albo nie pasuje do tego modelu.
    Wiec w takim przypadku zabiera się taki skuter do sklepu z modułami i spośród wielu modeli „do chińskiego 2T” z wiaderka dobiera się taki na którym będzie działał.
    Np do mojego „chińskiego 2T” o oznaczeniu silnika 1PE40QMB z roku 2013r pasuje moduł Motoforce Racing oznaczany jako „Minarelli/CPI sprzed 2003r” albo taki bez firmowy z Allegro oznaczony A3202 CPI X0805E.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    joker738
    Użytkownik

wiec zmieniam moduł. a wiesz moze jaka jest przyczyna jak ciezko skuter odpala? czy cieply czy zimny. w tamta sobote bylo dobrze a teraz z dnia na dzien cos sie stalo ze nie odpala dopiero za 10 razem odpali ale jak juz zgasnie to znow ma ciezko odpalic. paliwo dochodzi, podalem paliwo bezposrednio do cylindra i nic, swiece zmienialem na 3 rozne swiece i nadal tak samo sie dzieje, przerwe na swiecy, akumulator slaby ale przedtem w niczym to nie przeszkadzalo. dodam ze cieknie paliwo przez filtr powietrza moim zdaniem bedzie to wina membranek ale nie jestem pewien. czy moze byc to tez wina czegos innego a nie tylko membranek? sciaglem tez filtr powietrza i tak nie chcial odpalic za 1 czy za 2

Flap
    Użytkownik

A to już może być wina komprech jak i wielu różnych czynników, sprawdź ten zawór membranowy, gaźnik wyreguluj jesli tego jeszcze nie robiłeś.

Thug life!
Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie