Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Moduł Junak 902

Dział: Skutery, Motorowery i Motocykle Junak Dodano 2 lata temu

1. Nok212

Witam mam junak 902 na 3 biegu leci mi 80 z na 4 juz tylko 75 czy jest to zablokowany moduł??

Napisano 2 lata temu, przez Nok212, Postów: 27, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. junak902

na 3 leci ci 80 o kur to co to za rakieta, mój na 4 leci 80.
    Kolego napisz jaka zebatkę masz z przodu i z tyłu tzn ile mają zębów.

Napisano 6 miesiący temu, przez junak902, Postów: 19, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Moduł Junak 902: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Za co policja może odebrać dowód rejestracyjny: Social 5 Skuterowo.com

Za co policja może odebrać dowód rejestracyjny: Social 5 Skuterowo.com

02 Kwiecień 2015

Dziś FAQ Skuterowo.com odpowiada na kolejne Wasze pytania kierowane na faq@skuterowo.com. Za co policja może odebrać dowód rejestracyjny? Czy można jeździć ze słuchawkami i co grozi za swap motocykla z 125 na 200 ccm.

Motocykle Wideo0 opinii

Weekend chłodny. Potem tylko cieplej...

Weekend chłodny. Potem tylko cieplej...

26 Marzec 2011

Zarówno w kalendarzu, jak również za naszymi oknami wiosna. Większość rozpoczęła już sezon w pełni. Jednak marzec jeszcze raz zaskoczy nas nieco niższą temperaturą...

Wiadomości3 opinii

Piaggio X10 125 i.e. 125: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

Piaggio X10 125 i.e. 125: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

08 Marzec 2014

To prawidziwy heros marki Piaggio, czarny koń w grupie maxi-skuterów. Wyrafinowany design dopracowany w każdym calu, który został stworzony, by zaspokoić największe potrzeby związane z mobilnością...

125 ccm Skutery Zdjęcia0 opinii

Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Portal motocyklowy Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2015 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.