Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Moduł Junak 902

Dział: Skutery, Motorowery i Motocykle Junak Dodano 3 lata temu

1. Nok212

Witam mam junak 902 na 3 biegu leci mi 80 z na 4 juz tylko 75 czy jest to zablokowany moduł??

Napisano 3 lata temu, przez Nok212, Postów: 27, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. junak902

na 3 leci ci 80 o kur to co to za rakieta, mój na 4 leci 80.
    Kolego napisz jaka zebatkę masz z przodu i z tyłu tzn ile mają zębów.

Napisano 1 rok temu, przez junak902, Postów: 19, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Moduł Junak 902: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Popisy przed dziewczyną i Kawasaki ZX-6 - jak to się kończy

Popisy przed dziewczyną i Kawasaki ZX-6 - jak to się kończy

28 Lipiec 2015

Wiadomo że motocykle służą niektóry by popisać się przed płcią piękną. Jak kończy się nieznajomość fizyki motocykla możemy zobaczyć na poniższym wideo. Kawasaki ZX-6 oraz jego właściciel skończyli w dość nieciekawych okolicznościach.

Motocykle Wideo0 opinii

Toros F16: Zdjęcia i dane techniczne

Toros F16: Zdjęcia i dane techniczne

13 Luty 2013

Toros F16 może być nasz za mniej, niż 2000 PLN. To jego główna zaleta. Oprócz tego, cieszy to, że ani plastiki ani amortyzatory nie wydają z siebie dziwnych odgłosów. Niestety rozczarowują nas małe koła ale czego możemy spodziewać się za taką kwotę. Podczas pokonywania krawężników łatwo jest zawadzić również centralną podstawą.

Skutery Zdjęcia16 opinii

Niskie IQ, a jazda skuterem

Niskie IQ, a jazda skuterem

19 Sierpień 2011

Dzisiaj przedstawię historię krótką, niepouczającą i mało zabawną. Może jednak wzbudzić politowanie i grymas na twarzy czytelników Skuterowo.com. No dobra, to o co chodzi?

Blogi Skutery8 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.