Ten temat zawiera 36 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 7 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 37 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siema. To moj booster z 2002r. kupiłem go za 1200 zł. V-max na ciezkich rolkach 80 realne(6g), ale załozyłem 4g i idzie na kolo jak burza ale nie wiem ile na v-maxa bo juz kiere obdarłem i trochę wyje. Ale to będzie stunt sucz wiec v max nie jest taki wazny. Na zakup boostera namowili mnie SiWy, maciekTPI i Pavel.

Mechanika:
    ➡ polini sport 70
    ➡ leo zx
    ➡ malossi fly (sprezynki hebo niebieskie)
    ➡ gaźnik 12 (dysza 98)
    ➡ wario seria rolki 4g
    :arrow:dzwon seria

Optyka:
    ➡ nic ciekawego

Plany:
    ➡ dellorto 17,5 (juz w drodze)
    ➡ malossi e 13 ( tez w drodze)
    ➡ łozyska skf c4 teflon ( w ferie bedą jak siwy uzyczy narzedzi)
    ➡ wiatark oversize (dla lepszego chłodzenia niewiem kiedy)

Anonimowy

bez fot ani rusz , postaraj się tak żeby nie wył , bo zrobi ci się prug na cylku

Anonimowy

oto fota niemailem czasu robic innych. wiem ale jestem dopiero w trakcie regulacji

Czytaj
    REKLAMA

Jak schudnąć? Odkryj nowy portal Rowery Jednoślad.pl

Czytaj REKLAMA Jak schudnąć? Odkryj nowy portal Rowery Jednoślad.pl

Chcesz schudnąć, odkryć kolejną pasję? Poznaj Jednoślad.pl także od rowerowej strony sportu i zdrowej odmiany. Zbuduj formę, zmień się na lepsze!

Zobacz teraz Rowery Jednoślad.pl

Chcesz schudnąć, odkryć kolejną pasję? Poznaj Jednoślad.pl także od rowerowej strony sportu i zdrowej odmiany. Zbuduj formę, zmień się na lepsze!

Anonimowy

ale brzydal , doczyść i dopieść go 🙂 a i dawaj foty w img , jak nie wiesz o co chodzi to looknij w swój post i zobacz co zrobiłem z linkiem

Anonimowy

boster jak booster brzydal i tyle ale napierw mechanika potem optyka jak kasa będzie bo jeszcze do crossa muszę kupić pare rzeczy

[ Dodano: 11-01-2011, 15:51 ]
    załozyłem z powrotem rolki 6gram i muszę poweidziec ze v max wzrósł ale tez przyspieszenie i nie wyje tak jak na 4, poregulowałem trochę i jest, ale i tak to było na marne bo załoze 17,5 ktore bede miał w tym tygodniu i od nowa regulacja

Anonimowy

No booster fajna szmata 🙂 chociaż zjebałes go trochę tymi wlepami na czaszy i tym niebieskim plastikiem wokól lampy przedniej. Ale to nie problem kupić pare sprayów i pomaziać go. Przydały by się tu jakieś ładne kólka od roxa albo joga… Składaj to i przywoź do Pińczowa bo muszę wypróbowac na kole 😀 😉

Anonimowy

jak będzie silnik full sport to zrobie tarcze i kola roxowe lub sr. a te naklejki to dopiero efekt początkowy, zawsze efekt początkowy tak wygląda zobaczysz go jak silnik zrobie jak będzie wyglądał, i pamietaj ze nie mogę yz zaniedbywac i tez cos jej muszę kupić

Anonimowy

Walic bwsa rob yz to chce się przejechac 😛

Anonimowy

w YZ tylko opona jest do kupienia ale na stóndy ta wystrczy lecz juz w teren nie, a po za tym YZ za mocne dla ciebie to nie 7-10 km tylko ponad 40

Anonimowy

peugeotsv napisał:

w YZ tylko opona jest do kupienia ale na stóndy ta wystrczy lecz juz w teren nie, a po za tym YZ za mocne dla ciebie to nie 7-10 km tylko ponad 40

czyt. „chyba Cię kur wa poje bało, że dam Ci się przejechać” 😀

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 37 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie