Maxi skutery o pojemności 125-250 ccm.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #84358
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    Na przyszły sezon noszę się z zamiarem kupna skutera w takich mniej więcej pojemnościach. Myślałem o Piaggio X8, X9, ale rozważę inne propozycje jeśli ktoś miał do czynienia z takimi pojemnościami.
    Co warto kupić w cenie powiedzmy 5-6 tys.?
    Raczej do miasta niż w trasy (chociaż nie wykluczam) dla dwóch osób.
    Mowa oczywiście o używkach.

    #84368
    Dziadek100
    Użytkownik
    • 31
    • 802Postów:

    Apetyt rośnie w miarę jedzenia :).Na pewno skuter o pojemności 250 ccm jest lepszy od 125 -ki.Nie chodzi tylko o osiągi a przede wszystkim o tak zwaną prędkość podróżną.Nie ma zbyt wielkiej różnicy w spalaniu,a moc jest zdecydowanie po stronie 250-ki.Docenisz to zwłaszcza w czasie jazdy pod górkę,podczas wyprzedzania,jazda we dwoje.Dożo jest na Alledrogo skuterów które Cię interesują,od Piaggio,Yamahy,Hondy,Sym i wiele innych renomowanych firm.Problem polega na tym że w większości są to skutery sprowadzone z Francji i Włoch.Jestem pewny że w większości z nich były manipulacje w licznikach,nie ma co ukrywać że są to raczej skuterowe nieboszczyki.Lepiej kupić od osoby prywatnej niż od handlarza.Za kwotę 6 PLN można kupić skuter nawet o pojemności 500 cmm,rzucił mi się na Allegro jeden skuter bodajże firmy Benelli,lokalizacja Tarnowskie Góry.Ogólnie trzeba bardzo uważać aby nie kupić jakiegoś kończącego żywot skutera – mam na myśli używany skuter.Szkoda że w Polsce cofanie licznika jest tak powszechne i nie jest zakazane,w Niemczech dla przykładu jest to przestępstwem.

    #84374
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    Sprowadzanych to nawet nie biorę pod uwagę bo już mi to odradzano. Raczej skupię się na prywatnych sprzedających ewentualnie czymś z komisu najlepiej z gwarancją, bo takie też widziałem.

    #84388
    TheMiqlaq
    Użytkownik
    • 58
    • 688Postów:

    Może Suzi Burgman? 😉

    #84414
    rkos
    Użytkownik
    • 32
    • 677Postów:

    Honda Pantheon?

    #190931
    dudekmotorek
    Użytkownik
    • 3
    • 6Postów:

    Anonim napisał:

    Sprowadzanych to nawet nie biorę pod uwagę bo już mi to odradzano. Raczej skupię się na prywatnych sprzedających ewentualnie czymś z komisu najlepiej z gwarancją, bo takie też widziałem.

    No jesli chcesz kupic z komisu to pewnie kupisz sprowadzony + marza komisu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button