Maxi skuter do 2000 zł?

Siemka, czy znajdę w miarę wygodny skuter na dalsze podróże do 2000 zł?

poszukaj na tablicy np peugeot elistar

elystar sorry

Dzięki, poszukam. Liczę na dalsze propozycje, aczkolwiek peugot ładnie się prezentuje. :)

piekne sa i nie do zajechania tylko na gazniku bierz ja mam peugeota vivacity ma 11lat i nic nie bylo robione jeszcze w nim zero luzów na wale tylko rolki wymienilem sobie i kupilem pasek polini ale nie przekladalem go bo stary jest ok dbam to mam hehe dlatego sie tak rozpisalem bo to ten sam silnik cZyli niezniszczalny a gdy zobaczylem elystara to chcialem go miec jest super wygodny i wogole ale nie moge bo ciezko bedzie go wniesc do piwnicy a garazu nie mam eh

ludzie maxi skuter do 2000tys. nie rubcie jajchyba ze rzbity ha ha

dawidm napisał:

....czy znajdę w miarę wygodny skuter na dalsze podróże do 2000 zł?

Nie znajdziesz......

nawet nasza inca Wodzu obecnie kosztuje ponad 3tys jakby cos znalazl a jest przecierz jak maxi a zakladajacy posta BYC MOZE JEST NIELETNI i nie posiada uprawnien na kat a

Za 2000??? To jedynie do remontu i to kapitalnego !!!

Ja kupiłem apke za równo 2000 pln xD w stanie bdb
Tylko, że poszukanie takiej okazji zajęło mi jakieś 2-3 miesiące, wystarczy, że dobrze się porozglądasz poświęcisz trochę czasu np: otomoto, allegro itp. i jakiś skuter fajny na pewno znajdziesz ;)
Nie wiem, może jakaś taka okazja od razu Ci wpadnie?

bez jaj - maxi do 2000 ? tu chyba nie chodzi o maxi tylko o zwykłego na 12 calowych kołach - w miarę wygodny i rozmiar odpowiedni.

Max skuter to skuter o pojemności przynajmniej 250ccm więc nie wierze że takiego znajdziesz a jak znajdziesz to puść link na forum i w tedy oficjalnie Cię przeproszę.

DamianRysiek i powiedz co to jest ta ABKA bo tak jak długo siedzę w tym jeszcze nie słyszałem takiej nazwy Więc proszę o pełną nazwę czyli model i marka. Nie interesują nas jakieś szkolne skróty

Poszukaj Kymco Dink albo Bet&Win, będą już wiekowe, za to bardzo wygodne i trwałe.

Witam,jestem tu nowy i potrzebuję pomocy w zakupie skutera do kwoty max 3500zł.Potrzebuję skutera na dojazdy do pracy max 20km,wzrost mój 178cm i waga 100kg:)Podoba i się Zipp Quantum se duże i prosił bym o porady coś w tym stylu.Dziekuję pozdrawiam.

Magik33 napisał:

...prosił bym o porady coś w tym stylu....

Porada coś w tym stylu: Kto będzie jeździł? Ja czy ty? Pewnie Ty to sobie kup to co Ci się podoba.

Ile jeszcze takich tematów będzie........

nareszcie mądry post Wodzu

dzokej napisał:

DamianRysiek i powiedz co to jest ta ABKA bo tak jak długo siedzę w tym jeszcze nie słyszałem takiej nazwy Więc proszę o pełną nazwę czyli model i marka. Nie interesują nas jakieś szkolne skróty

Aprilia SR 50 R (specjalnie dla kolegi podaję model skutera, i "apka" nie oznacza szkolnego skrótu, tylko tak mówi się czasem na nie) :)

DamianRysiek nie że bym się czepiał ale autor tematu szuka maxi a Aprilia SR 50 to jak nie patrzeć to z żadnej strony nie wygląda jak maxi

no spoko, ale w tesco raczej maxi skutera nie kupi... ;d
bez obrazy dla właścicieli tych pojazdów.