Mam problem z motorem honda 125 custom

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 Mam problem z motorem honda 125 custom

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat, 2 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe marcin19960
    marcin19960
    Użytkownik

Witam, nie dawno kupiłem hondę custom 125 z 1983r, motor pali ładnie ale jest problem w tedy gdy dodaje dość gwałtownie gazu, zachowuje się tak
    jakby łapał lewe powietrze obroty silnika nie są równe, staram się regulować gaźnik ale nic to nie pomaga na Internecie szukam podobnych tematów lecz nic nie mogę znaleźć dla tego zakładam ten. Z góry dziękuję za pomoc.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

możesz mieć uszkodzony gaźnik, może masz zużyty silnik (niska kompresja), może zawory (stan, szczelność i regulacja), może dolot i filtr(stary, sparciały, zatkany), może przebicie w instalacji WN.. itd. To ma prawie 30 lat – to już może być wszystko.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    marcin19960
    Użytkownik

Sprawdzę filtr dolot i całą instalacje może faktycznie gdzieś tam jest przyczyna, jeśli nie to po powrocie do polski oddam go na regulacje zaworów i ogólnego już sprawdzenia, dodam że jeśli chodzi o silnik to w trakcie jazdy jedzie bardzo dobrze nie dusi go na żadnym biegu, przydusza go tylko w tedy jak dodam gwałtownie gazu.

marcin19960
    Użytkownik

wydaje mi się ze to będzie jakieś przebicie na kablach

marcin19960
    Użytkownik

a i jeszcze jedno na ssaniu chodzi normalnie nie lapie powietrza w dodaniu gazu

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to może tylko czyszczenie i regulacja gaźnika wystarczy

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: