Mały v-max!

Siemka mam vapora a w nim cylinder 65cc,wario malossi z rolkami 7g, i dyszę 90 i skuter leci tyle co seryjny czyli 70km/h czego to może być wina czy to może być blokowany moduł czy coś innego, aha jeszcze jedno pasek nie wchodzi na max górę waria zostaje jeszcze ok 0,5cm. I jeszcze drugie pytanie. Jakie sprzęgło mam kupić RMS Racing Pro czy naraku a może starczy zwykłe RMS sport i czy takie sprzęgło da coś na przyśpieszeniu.

a to ze pasek nie wchodzi na samą górę to może być wina zbyt długiej tulei. Najlepiej kup wario sportowe jakieś naraku i wszystko się ładnie zgra :slight_smile:

Nie wypowiadam się na temat chińczyków :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A co do sprzęgła, to dobre sprzęgło daje na przyspieszeniu :stuck_out_tongue:

Ale ja mam wario malossi i rolki 7g.

wsadź lżejsze rolki coś około 4-5g i zobacz czy blokady nie założyłeś przy składaniu :stuck_out_tongue:

Jakiej blokady? chyba żadnej nie było w zestawie a rolki 4-5g nie będą czasem za lekkie bo już przy 7g ma nawet nie liche obroty. A i te sprzęgło to naraku a nie starczyło by RMS sport te za 90zł

RMS robi zamienniki seryjnych :confused: Normalne jest że na sportowym wariatorze masz wyższe obroty. To jest częsty bład, że ludzie regulują wario tak, żeby obroty były podobne do seryjnych, a potem się dziwią ze nic nie dało :confused: Do każdego wario dodają blokadę bo inaczej nie dostali by homologacji :stuck_out_tongue:

Aha to lepiej wziąć naraku i do tego jeszcze bym wziął dzwon stage6, a ta blokada jak wygląda bo ja na pewno nic nie dostałem co by było podobne do blokady i spróbuje z tymi rolkami bo za bardzo się na tym nie znałem i tez myślałem że obroty muszą być podobne jak w seryjnym.

blokada to taka podkładka którą w instrukcji każą włożyć zanim włożysz wariator :slight_smile: Dzwon S6 i sprzęgło naraku będą OK :slight_smile:

Oglądałem przed chwilą fotki waria malossi i na nich widać taka podkładkę czarna, ale ja jej nie miałem i nie założyłem. A poprawa w przyspieszeniu będzie jak założę te sprzęgło i dzwon.

tak, jeśli wszystko dobrze wyregulujesz :slight_smile:

corey93 napisał:

tak, jeśli wszystko dobrze wyregulujesz :)

Dokładnie. Sztuką jest wyregulować dobrze skuter :)