Malowanie skutera Farbą Olejną

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Malowanie skutera Farbą Olejną

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 7 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 15 postów - 1 przez 15 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Czy ktoś próbował małować plastiki w skuterze farbą olejną ?

Oczywiście nie pędzlem tylko malutkim wałeczkiem aby była fajna struktura 🙂

Bo waham się czy mi to wszystko nie odpadnie, plastiki mam wyszlifowane papierem 120, i 1000 wodnym, odtłuszczone i przygotowane do małowania.

Anonimowy

podmol napisał:

Czy ktoś próbował małować plastiki w skuterze farbą olejną ?

Oczywiście nie pędzlem tylko malutkim wałeczkiem aby była fajna struktura 🙂

Bo waham się czy mi to wszystko nie odpadnie, plastiki mam wyszlifowane papierem 120, i 1000 wodnym, odtłuszczone i przygotowane do małowania.

😐 Zgłupiałeś :573: ?

Anonimowy

Czyli to niema sensu ? Bo jak popada deszcz, potem słoneczko przygrzeje to powstaną bąble ?

Anonimowy

podmol napisał:

Czyli to niema sensu ? Bo jak popada deszcz, potem słoneczko przygrzeje to powstaną bąble ?

no chłopie gdzie olejnaż!! i gdzie wałkiem ?! chłopie zastanów się co mówisz… weź lepiej pastelami go pomaluj

Anonimowy

kondzio94 napisał:

no chłopie gdzie olejnaż!! i gdzie wałkiem ?! chłopie zastanów się co mówisz… weź lepiej pastelami go pomaluj

Dobrą farbą i z odrobiną wprawy, to może wyjść dostateczny efekt. Ale pod wpływem ciepła taka farba na plastiku zrobi się „gumowa” i będzie schodzić pod paznokciem.
    Lepiej zainwestuj w lakier w spray’u do plastików, ewentualnie zwykły spray. A farbę olejną sobie daruj.

P.s. Ta ‚Jedynka’ ze zdjęcia to największy syf. Chyba tylko do małowania starego płotu.

Anonimowy

Jacieżpierdole, nie sądziłem, że znajdzie się tu taki As. Gratulacje umysłu. :573:

Anonimowy

no co ?? ja małowałem olejną… 😆 ale pistoletem :pp tylko nie taką „jedynką” tylko takim szitem ze sklepu za 11 zł :pp

poza tym, ze z „połysku” się mat zrobił, to było ok :pp nawet nawet trzymało :pp

[ Dodano: 25-04-2010, 16:06 ]
    no i poza tym ze wyglądało to jakby położył „baranek” 👿 :573:

Anonimowy

I co wy mu tu gadacie?! Niech maluje, to chociaż śmiećhu będzie 😛

Anonimowy

Tylko niech potem foty da !

Anonimowy

aż mi słów brak jak to przeczytałem hahahahha
    albo sobie chłopie robisz jaja albo na prawdę dziwny koleś jesteś xD
    Farba olejna, wałek ja tak ściany w pokoju małowałem, tyle że farbami akrylowymi.
    ojj chłopie…
    w ogóle jak i gdzie ci taki pomysł do głowy wpadł? weź już kup lepiej spray za 10zł i maluj lepiej to wyjdzie niż potraktować skuter wałkiem i małować jak ścianę w domu haha xD
    rozwalasz xD

Anonimowy

hah xd Nawet mi takie coś do głowy nie przyszło xd
    Kolego najlepiej poświęć trochę kasy i daj jakiemuś lakiernikowi bo na prawdę sprayem też ci zbytnio nie wyjdzie…

Anonimowy

Kurczak napisał:

sprayem też ci zbytnio nie wyjdzie…

jak się umieć i dobry spray kupi to wyjdzie…

Anonimowy

Może i tak ale kolega raczej nie umieć jak wałkiem chciał małować skutera 😛

Anonimowy

Oj, już się tak z niego nie nabijajcie. Ja znam gościa co Bitexem sobie rower pomalował. Widziałem też Golfa pomalowanego pędzlem i Felicie z pasami w stylu Dodge’a Vipera wykonanymi z taśmy klejącej.
    Zdarzają się tacy druciarze i nic się na to nie poradzi. Jak się ma nadmiar kasy to można się w coś takiego bawić – potem człowiek jest bogatszy w doświadczenia.

Podmol, dobrze Ci radzę, kup odpowiedni lakier w spray’u. Jak pościągasz plastiki i dobrze je wyrównasz, odtłuścisz i nałożysz lakier, to efekt będzie dobry. Chyba, że masz szmal albo ten skuter to pole do ćwiczeń, to wtedy możesz nawet czerwoną Śnieżynką sobie posmarować 😉

Anonimowy

Dobra napisane jest dość dużo 😛
    Zamykam – jak autor będzie chciał coś napisać to proszę na prywatną wiadomość o odblokowanie pisać 🙂

Oglądasz 15 postów - 1 przez 15 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie