Malowanie głowicy

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Malowanie głowicy

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Samson
    Użytkownik

Cześć,

Koleje pytanie, zmieniłem pojemność na 72ccm głowicę niestety mam srebrną i odróżnia się od całości , która jest czarna. Chcę przemalować ją na kolor czarny. Znalazłem taki lakier na aledrogo.

Co sądzicie o tym.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jest napisane że jest do bloków silnika a nie głowic. Jak już się koniecznie upierasz przy malowaniu głowicy to trzeba to pomalować odpowiednią farbą ale strukturalną – tzn taką która daje porowatą powierzchnie.
    Porowata powierzchnia to większa powierzchnia do oddawania ciepła. To jak z malowaniem kaloryferów olejną – nie powinno się tego robić bo zmniejsza to ich wydajność redukując czynną powierzchnię.
    Chyba że masz głowice chłodzoną cieczą – to wtedy maluj sobie czym chcesz.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Samson
    Użytkownik
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jak już musisz to tak.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie