Malaguti warior f18 . Gotuje się zapchana chłodnica ? ? ?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #291166
    Adrian3287
    Użytkownik
    • 9
    • 23Postów:

    Witam jestem posiadaczem malaguti warior f18 . Trzy dni temu założyłem cylinder naraku 175ccm . Wszystko było w porządku , lecz jak wracałem do domu temperatura wskoczyła prawie ze momentalnie na MAX . Zatrzymałem się wode wysadziło i bulgotało , czyli się zagotował . Wspomnę że wczesniej przed wymianą cylindra. Miałem wadliwy cylinder i olej dostawał się do wody . Co to może być ? Mi się wydaje ze może ten olej z wodą i brudami zapchał chłodnice ? Jeżeli tak jest jakiś srodek na przeczyszczenie jej ? Z góry dzięki

    #291169
    Druid
    Uczestnik
    • 0
    • 2 876Postów:

    Może tak, a może chłodnica za mała na większą pojemność?
    Żeby sprawdzić, czy zapchana, to musisz zdemontować i sprawdzić jak z jej drożnością.

    #291175
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    płukanka do układów chłodzenia i chłodnic, szlag trafił termostat lub pompę.. może sie poluzował kabel/czujnik włącznika wentylatora (jak masz). Jest kilka opcji

    #291226
    Adrian3287
    Użytkownik
    • 9
    • 23Postów:

    Pompa wymieniony ma środek . Sprawdzałem drożność układu. Termostat wyjąłem jest puściutko. Wentylator sam włączam dla pewności przerobiłem 🙂 Czujnik temperatury jest dobry bo aż bulgotało z niego po jeżdzie . Cylek jeszcze jest na dotarciu zrobiłem na nim 130km 😀

    #291302
    Adrian3287
    Użytkownik
    • 9
    • 23Postów:

    Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły . Może musi mieć termostat ? Zeby wszystko funkcjonowało poprawnie
    ?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button