Malaguti F15 Potrzebny dobry majster

Siema
Odebrałem swój sprzęt od znajomego znajomego i niestety chodzi nędznie oddał mi go z niby najlepszą możliwą regulacją gaźnika a ja bałem się jechać dalej do domu bo rozpędzał się do 20km/h z 10 sekund co więcej został wymieniony pasek i dochodzi z napędu dziwne chrobotanie tak więc potrzebuję na już dobrego majstra który zna się na rzeczy i nie s******* niczego więcej bo to tragedia jest najlepiej z Bielan lub Bemowa

Nieźle... Paci, Ty byś się nie mógł nieco bliżej nas przeprowadzić? Też mamy tu lasy, dziki, stawy i komary... na Bielanach od cholery :-)

Słyszałem nawet na narodowym i na lotnisku były:)

Na narodowym to już prawie wszystko było. Jeszcze tylko pożar ;-)
Ja bym Ci nawet moje Kymco dał rzeznąć, choć to ideał, ale prawdziwemu artyście nie szkoda pozwolić na wiele :-)

Czekaj czekaj to może ja podpale swoje padło to będzie komplet :D

Daj spokój, fajny sprzęt, może chłopaki doradzą jakiś dobry serwis. WOMBACIE ratuj!

a co ja moge przy takiej temperaturze? zdjąc pokrywe z napędu i zobaczyć stan rolek. warsztatu nie mam. jak mi padało po tjunerskich to robiłem na chodniku przed blokiem wku..y na maxa

Pytałem, czy nie masz jakiegoś warsztatu do polecenia... ale z reakcji rozumiem, że raczj nie... :-)))

nie ma takiego tworu w najbliższej przestrzeni

To jakaś masakra...
Krupek, a wytargać toto dprzyczepką gdzieś dalej?

Szczerze to już mam dosyć tego trupa stał 1,5 miesiąca u gościa z polecenia wymienił niby rolki i pasek plus regulacja gaźnika jest jeszcze gorzej a zapłacić trzeba było teraz znowu za kolejną regulacje tą stówę trzeba będzie dać czekam aż zrobi się cieplej i idę zrobić A nie chce wkładać kolejnych setek w wypierdka jutro robię zdjęcia i na olx niech ktoś inny się z tym pierdoli ja mam dosyć!

Szkoda trochę... włożyłeś w niego sporo roboty...

To mnie właśnie najbardziej boli bo siedziałem nawet w święta nadgodziny i robiłem ten skuter a to nie chcę współpracować cóż tak bywa

Paci pisał, że mechanika skutera jest prosta...
Paci, nie masz jakiegoś brata bliźniaka w okolicy? Tylko nie lustrzane odbicie, bo jak Ty masz dwie ręce prawe, to on będzie miał same lewe...

A za ile wystawisz???:)

Nie wiem jeszcze to znaczy wiem ale muszę zobaczyć mniej więcej jak inne stoją w jakim stanie itd ale na pewno nie będzie to 1500zł :)

od razu sie pogódź z tym że sie nie opłaca tego sprzedawać. Tzn jakbyś nie kombinował w plecy będziesz. Za duża jest podaż na rynku żeby ktoś dopłacał za super stan czy nowy lakier.

Wiem o tym ludzie teraz wolą kupić Kymco a nie starego grata od makarona :D wystawie za trochę większą kasę aby móc zejść te trzy cztery stówki

Daj ci boże wziąć jak najwięcej niestety realia są jakie są w oryginalnym malowaniu trafisz jak wyżej napisałeś z przebiegiem ok 10k,zainteresowanie na pewno będzie bo makaro to nie chinol czy kymco tylko git maszyna:)Ja raczej nie kupię jak szukam to takiego z którym ktoś sobie nie radzi i się pozbywa za drobne:)tu masz jaki jest rozrzut;
http://olx.pl/oferta/malaguti-f15-firefox-lc-CID5-ID8iK0h.html#f25cf78b8b
http://olx.pl/oferta/malaguti-f15-transport-okazja-CID5-ID6Q9iF.html#f25cf78b8b

I co potem...? Kupisz kymco? Przepraszam, wiem że ranię...
To naprawdę taka jazda zserwisowoac pożądnie skuter w Warszawie..?!
Czy ten model jest akurat nietypowy i ciężko o kogoś, kto wie, co robi?