Malaguti F15 Potrzebny dobry majster

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #182977
    Krupek
    Uczestnik
    • 7
    • 1 126Postów:

    Siema
    Odebrałem swój sprzęt od znajomego znajomego i niestety chodzi nędznie oddał mi go z niby najlepszą możliwą regulacją gaźnika a ja bałem się jechać dalej do domu bo rozpędzał się do 20km/h z 10 sekund co więcej został wymieniony pasek i dochodzi z napędu dziwne chrobotanie tak więc potrzebuję na już dobrego majstra który zna się na rzeczy i nie s******* niczego więcej bo to tragedia jest najlepiej z Bielan lub Bemowa

    #182991
    Anonim
    Nieaktywny
    • 2
    • 2 000Postów:

    Nieźle… Paci, Ty byś się nie mógł nieco bliżej nas przeprowadzić? Też mamy tu lasy, dziki, stawy i komary… na Bielanach od cholery 🙂

    #182992
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:

    Słyszałem nawet na narodowym i na lotnisku były:)

    #183004
    Anonim
    Nieaktywny
    • 2
    • 2 000Postów:

    Na narodowym to już prawie wszystko było. Jeszcze tylko pożar 😉
    Ja bym Ci nawet moje Kymco dał rzeznąć, choć to ideał, ale prawdziwemu artyście nie szkoda pozwolić na wiele 🙂

    #183006
    Krupek
    Uczestnik
    • 7
    • 1 126Postów:

    Czekaj czekaj to może ja podpale swoje padło to będzie komplet 😀

    #183007
    Anonim
    Nieaktywny
    • 2
    • 2 000Postów:

    Daj spokój, fajny sprzęt, może chłopaki doradzą jakiś dobry serwis. WOMBACIE ratuj!

    #183008
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    a co ja moge przy takiej temperaturze? zdjąc pokrywe z napędu i zobaczyć stan rolek. warsztatu nie mam. jak mi padało po tjunerskich to robiłem na chodniku przed blokiem wku..y na maxa

    #183012
    Anonim
    Nieaktywny
    • 2
    • 2 000Postów:

    Pytałem, czy nie masz jakiegoś warsztatu do polecenia… ale z reakcji rozumiem, że raczj nie… :-)))

    #183016
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    nie ma takiego tworu w najbliższej przestrzeni

    #183020
    Anonim
    Nieaktywny
    • 2
    • 2 000Postów:

    To jakaś masakra…
    Krupek, a wytargać toto dprzyczepką gdzieś dalej?

    #183021
    Krupek
    Uczestnik
    • 7
    • 1 126Postów:

    Szczerze to już mam dosyć tego trupa stał 1,5 miesiąca u gościa z polecenia wymienił niby rolki i pasek plus regulacja gaźnika jest jeszcze gorzej a zapłacić trzeba było teraz znowu za kolejną regulacje tą stówę trzeba będzie dać czekam aż zrobi się cieplej i idę zrobić A nie chce wkładać kolejnych setek w wypierdka jutro robię zdjęcia i na olx niech ktoś inny się z tym pierdoli ja mam dosyć!

    #183022
    Anonim
    Nieaktywny
    • 2
    • 2 000Postów:

    Szkoda trochę… włożyłeś w niego sporo roboty…

    #183024
    Krupek
    Uczestnik
    • 7
    • 1 126Postów:

    To mnie właśnie najbardziej boli bo siedziałem nawet w święta nadgodziny i robiłem ten skuter a to nie chcę współpracować cóż tak bywa

    #183026
    Anonim
    Nieaktywny
    • 2
    • 2 000Postów:

    Paci pisał, że mechanika skutera jest prosta…
    Paci, nie masz jakiegoś brata bliźniaka w okolicy? Tylko nie lustrzane odbicie, bo jak Ty masz dwie ręce prawe, to on będzie miał same lewe…

    #183038
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:

    A za ile wystawisz???:)

    #183040
    Krupek
    Uczestnik
    • 7
    • 1 126Postów:

    Nie wiem jeszcze to znaczy wiem ale muszę zobaczyć mniej więcej jak inne stoją w jakim stanie itd ale na pewno nie będzie to 1500zł 🙂

    #183045
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    od razu sie pogódź z tym że sie nie opłaca tego sprzedawać. Tzn jakbyś nie kombinował w plecy będziesz. Za duża jest podaż na rynku żeby ktoś dopłacał za super stan czy nowy lakier.

    #183054
    Krupek
    Uczestnik
    • 7
    • 1 126Postów:

    Wiem o tym ludzie teraz wolą kupić Kymco a nie starego grata od makarona 😀 wystawie za trochę większą kasę aby móc zejść te trzy cztery stówki

    #183061
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:

    Daj ci boże wziąć jak najwięcej niestety realia są jakie są w oryginalnym malowaniu trafisz jak wyżej napisałeś z przebiegiem ok 10k,zainteresowanie na pewno będzie bo makaro to nie chinol czy kymco tylko git maszyna:)Ja raczej nie kupię jak szukam to takiego z którym ktoś sobie nie radzi i się pozbywa za drobne:)tu masz jaki jest rozrzut;
    http://olx.pl/oferta/malaguti-f15-firefox-lc-CID5-ID8iK0h.html#f25cf78b8b
    http://olx.pl/oferta/malaguti-f15-transport-okazja-CID5-ID6Q9iF.html#f25cf78b8b

    #183065
    Anonim
    Nieaktywny
    • 2
    • 2 000Postów:

    I co potem…? Kupisz kymco? Przepraszam, wiem że ranię…
    To naprawdę taka jazda zserwisowoac pożądnie skuter w Warszawie..?!
    Czy ten model jest akurat nietypowy i ciężko o kogoś, kto wie, co robi?

    #183066
    Krupek
    Uczestnik
    • 7
    • 1 126Postów:

    Wiem sprawdzałem już jedni sprzedają niby dobry za parę groszy a drudzy za cenę prawie nowego/nowego chińczyka cóż wystawi się i najwyżej będę odrobinkę zniżał z ceny zresztą z każdym idzie się dogadać jak jest zainteresowany

    Arasz nietypowy nie jest bo to minarelli tych skuterów z tym silnikiem jest masa Yamaha Aerox,Aprilia SR i wiele więcej wynalazków w tym Malaguti

    I nie nie kupię Kymco nie kupię więcej dwusuwa i nie kupię więcej skuterka muszę iść w przyszłym miesiącu zapisać się na kurs zrobić prawko i uzbierać pieniądze kupić normalny duży sprzęt

    #183329
    Krupek
    Uczestnik
    • 7
    • 1 126Postów:

    No dobra panowie ratuję tego śmiecia dzisiaj jak tylko wjechałem do pracy zabrałem się ze rozebranie napędu wyszło że ekspert od gumowych cycków zmienił pasek na motoforce niech będzie ale rolki to włożył dwa różne komplety cztery są jednakowe ale pozostałe są inne i mają delikatnie inną wagę następnie chciałem spuścić resztki paliwa z gaźnika aby go rozebrać i tak wylałem 3l wachy do pojemniczków okazało się że kranik nic a nic nie trzyma paliwa pojechałem do scooterkingz na górczewskiej kupiłem kranik za 60zł dodatkowo podreperowałem zaworek membranowy bo odstawały dwie blaszki jutro składam i zobaczę czy będzie poprawa

    #183330
    Anonim
    Nieaktywny
    • 2
    • 2 000Postów:

    Ufff… bo powiem, że przykro mi się tochę zrobiło. Podoba mi się to Twoje cudo, baw się dobrze i skutecznie!

    #183331
    Krupek
    Uczestnik
    • 7
    • 1 126Postów:

    W Warszawie drugiego takiego raczej nie spotkasz zresztą jestem upartą mendą i nie mógł bym spać nie dochodząc dlaczego tak jeździ i tyle pali
    A teraz pytanie do Paciego a wiec Paci mając gaźnik dellorto phva 12 i dyszę 76 jest to możliwe że ona go zalewa? takie coś powiedział mi sprzedawca w scooterkingz cały jest w serii co jest bardzo dziwne jak na jego lata 🙂

    #183333
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:

    Zalewanie nie musi być winą dyszy,może być to wina pływaka że za późno zamyka,złej regulacji gaźnika za bogata mieszanka,ssanie nie zamyka sie do końca i za gęsty wkład filtra wtedy ciągnie więcej paliwa tyle ci mogę powiedzieć.

    #183338
    Krupek
    Uczestnik
    • 7
    • 1 126Postów:

    Hmm dzisiaj po bandycku podgrzałem ten plastikowy pływak i taki mały dziubek trzymający zaworek podgiąłem mieszanka raczej nie bo już różności próbowałem ssanie nie wiem musiał bym sprawdzić a filtr to mam taką dziwną grubą czarną gąbkę od materaca czy to samoróbka nie wiem nie widziałem właściwego

    Aha jeszcze jedno w sprzęgle mam wsadzoną sprężynę stage6 strong może ona tam być czy nie?

    #183341
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:

    Czy może a jaki masz setup?jak będzie za mocna a za lekkie rolki to się nie będzie zbierał.taki masz filtr?
    https://motor-x.pl/filtr-pow-aerox-m-f10-f12,p.html

    #183342
    Krupek
    Uczestnik
    • 7
    • 1 126Postów:

    Rolki dzisiaj ważyłem na wadze do lakierów to cztery pokazywały chyba 4.3 a dwie 4.2 lub 4.1 jakoś tak a filtr mam mniej więcej takiego kształtu http://www.scooterkingz.pl/filtr-powietrza-malosi tylko czarny bez logo i taki jakby docinany nożyczkami jutro zrobię zdjęcie i wstawię

    #183343
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:

    to masz za mocną centralkę Wombat o ile pamiętam tez miał za mocną załóż soft do tych rolek [no nie tych musisz kupić jednakowej wagi 4- 4,5g]

    #183347
    Krupek
    Uczestnik
    • 7
    • 1 126Postów:

    Dobra tylko teraz tak skuter po odebraniu od specjalisty gumowych cycków ma okropnego muła na starcie przed oddaniem ruszał ze mną żwawo teraz tragedia czy aby na pewno taka centralka z tymi rolkami będzie git?

    I jeszcze jedno do tego syfiastego tłumika nic nie trzeba dobierać?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button