Malaguti F12 Phantom

Witam stoję przed wyborem pierwszego skutera i chciałbym poradzić się bardziej doświadczonych kierowców. Konkretnie chodzi mi o ten przypadek http://www.ogloszenia.przemysl.pl/index.php?nr=328879&src=aktywacja

a co chcesz wiedzieć

Przede wszystkim. O cenę, czy 1200 pln jak na taki rocznik to nie za dużo i czy będę musial wymieniać części co chwile co może stanowic problem ponieważ przebywam obecnie za granica

nie widzę i nie jeżdżę na nim więc nie wiem w jakim jest stanie aby wyceniać,co do drugiej części pytania to jest już od kilku dni 16 letni skuter więc raczej skarbonka za takie pieniądze,raczej bym nie polecał skoro nie masz czasu i możliwości co chwile grzeba,zastanów się raczej nad nowym chinolem,fakt że nie jest to markowy sprzęt ale jakiś czas masz spokój jeżeli pilnujesz wymian oleju i nie katujesz zaraz po wyjeździe z salonu,oczywiście jeżeli ci sie podoba ten e12 to możesz kupić i na wejściu od 1000zł startować na wszelkie wymiany aby latać rownie bezawarynie co nowym chinolem,ja tak zrobiłem kupując peugeota a ponieważ został dla ojca to 1200 psu w D [prucz zakupu skutera] i lata tylko robiłem to sam a w twoim przypadku jeszcze serwis dojdzie a oni za flaszke nie zrobią:D

Byłem posiadaczem F15 i powiem tak nowych seryjnych części do Malaguti nie dostaniesz a jeśli coś się trafi to będzie bardzo drogie kolejna sprawa jest taka że po kupnie musisz wymienić prawie wszystko a najlepiej rozebrać taki sprzęt do ramy i po kolei wszystko sprawdzać czy aby nie jest uszkodzone jeśli jest to zostaje to co napisałem wyżej czyli wymiana takie już wiekowe sprzęty są niestety zmęczone i to bardzo szukaj czegoś innego bo jeśli masz naprawiać takie szroty to współczuję

Dzieki za rade zapewne będę rozglądał się za czymś nowym żeby się nie pchać w koszta dzieki i pozdrawiam. Ps mógłbym prosić o link do jakiejś lektury badz zbioru informacji przydatnych przed zakupem pierwszego skutera dla zielonego. No i może polecicie cos tak do 3 kola ?

szukaj tu na forum,a było tego
http://allegro.pl/romet-747-2t-skuter-wyprzedaz-25-do-konca-2015-i5902266096.html