Malaguti f10 POMOCY

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Malaguti f10 POMOCY

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siema co moze byc uszkodzone w mojej maladze f10 mam taki problem nie chce mi palic zeby ja odpalic muszę odkrecac obudowy wyjac filtr powietrza z tej rurki co odchodzi od gaźnika przytkac ja reka i w tedy mi odpala postoi trochę nie palony i problem znowu się powtarza pomozcie!

Anonimowy

Najprawdopodobniej musisz wyregulowałsobie gaźnik jeśli nie wiesz jak
    szukaj: regulacja gaźnika
    jeżeli to nie pomoże musisz szukać miejsca gdzie może gaźnik „łapać” lewego powietrza

Anonimowy

No na 99,9 % regulacja gaźnika, za dużo powietrza. A jaki masz filtr stożek czy seryjny? Bo jak stożek to trzeba daćwiększą dyszł, ale i tak powinien ci odpali na małej.

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.

Anonimowy

mam filtr seryjke dobra dzieki wyreguluje ten gaźnik

Anonimowy

To będzie prędzej ssanie…

Anonimowy

a jak w mojej maladze wyregulować gaźnik moze ktos wie bo nie mogę nigdzie znalezc

Anonimowy

Anonimowy

według mnie to masz rozregulowany gażnnik i dostaje za d uzo powietrza, a masz moze filtr stozkowy czy cosą Pobaw się srubka od powietrza, wkrecaj ja po trochu i sprawdzaj 😉

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie