Malaguti F 15 słabe oświetlenie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Malaguti F 15 słabe oświetlenie

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 9 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Denis Cichowicz
    Użytkownik

Witam mam Malage F15. Ogólnie zasługuje na same plusy. Ale jest jeden minus: Słabe oswietlenie lamp przednich. Więc pytam was, Jak poprawić oswietlenie, co wymienić.?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wsadzić lepsze żarówki a w najgorszym razie zmienić lampy

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Denis Cichowicz
    Użytkownik

No oki a lepsze żarówki to masz na myśli mocniejsze.? Bo czytałem własnie,że Malaga ma słabe oswietlenie……….

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

lepsze – tzn mam na myśli wydajniejsze a niekoniecznie mocniejsze ( w watach). Trche to sytuacje poprawi.
    Ale 50cm zasadniczo mają słabe lampki (mało prądu, plastikowe odbłyśniki średniej jakości..itd) i poprawienie tego SENSEM i BEZPIECZNIE jest dość kosztowne.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Denis Cichowicz
    Użytkownik

Rozumiem i dzięki za odp 🙂

Zdjęcie profilowe Krupek
    Krupek
    Użytkownik

Możesz wymienić soczewki u siebie tak zrobiłem wsadziłem szklane od jakiś halogenów i efekt był co najmniej zadowalający

Smart Fortwo(prawie skuter :D)

Denis Cichowicz
    Użytkownik

Krupek napisał:

Możesz wymienić soczewki u siebie tak zrobiłem wsadziłem szklane od jakiś halogenów i efekt był co najmniej zadowalający

Spróbuje 🙂

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ja wadziłem valeo z vw/audi passat i żarówki led w to.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie