łożysko w pokrywie przekładni !!!!!!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) łożysko w pokrywie przekładni !!!!!!

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam gdzie mogę dostac łożysko do pokrywy przekładni( to na którym opiera się sprzęgło) jest ono o wymiarach: 28srednica zewnątrzna, 7 sr. wewnętrzna 8 grubość… oryginalne łożysko niestesy umarło i okropnie teraz huczy mi przekładnia… A problem jest w tym, że najmniejsza średnica to 10mm a to oryginalne ma (miało ;/ ) 7mm ! mam silnik minarelli krótki, moze ktoś ma jakieś inne propozyjce??

Anonimowy

poszukaj w necie sklepu z łożyskami, skoro takie wyprodukowano i jest w przekładni to na pewno można takie kupić.

Anonimowy

no szukałem ;/ wszędzie ;/ wszytkie sklepy metalowe zjeździłem;/ na necie tez nigdzie nia ma ;( takie łożyska są też w keewayach hurricane więc jeżeli ktoś ma to może niech coś doradzi ;/

Anonimowy

a masz stare łożysko żeby numer odczytać?

Anonimowy

Sklepy metalowe są sklepy typu Agroma albo z łożyskami w koszalinie jest pare takich…

Anonimowy

spisz numer łożyska na pewno jest napisany porozgladaj się w sklepach z częściami do maszyn rolniczych jak nie to podaj rozmiar na forum chetnie ci pomogę i porozgladam się w swojej okolicy jak nie kupisz poszukaj tez na allegro moze jakiegos szrota na części

Anonimowy

rozmiar łożyska to 28x7x8 ;/ 7mm to średnica wewnętrzna i wygląda to tak jakby w środku była jakas tuleja która tą średnicę zmniejsza, ale nijak nie da się tego wybił ;/

Anonimowy

a zrób zdjecie tego łożyska z obydu stron i daj linki

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: