linka prędkościomierza do malaguti f12

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) linka prędkościomierza do malaguti f12

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

mam pytanie czy są różne typy linek do malaguti f12?? bo mam licznik elektryczny i wiem że są też wskazówkowe. i czy te linki są różne?? bo dzisiaj usłyszałem u mechanika że taka linka kosztuje :569: 100zł. czy to prawda?? ja spotkażem się z linkami do malaguti f12 ale najdro?sza kosztowała 50zł

Anonimowy

Bo u mechanika kosztuje 100zł… kup na allegro i sam zażoz tam nie potrzeba więcej filozofi

Anonimowy

czyli każda pasuje nie ma podziału na rodzaje ze względu na rodzaj licznik?

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.

Anonimowy

nie

Anonimowy

Jak nie chcesz wydawał50zł na linkę dopasuj od innego motocykla, do mojej apki pasuje od jawy 350 ts, jest trochę dłuższa ale to nie przeszkadza, i zamiast 50zł kosztuje 13zł. Więc jest różnica i to spora

Anonimowy

Ale on ma licznik elektroniczny więc tam może był linka inna. Mogę się mylić bo nigdy nie widziałem jak wygląda takowa w elektronicznym.

Anonimowy

byłem u mechanika spowrotem i powiedział że linki tam nie ma. tylko że mam ślimaka spalonego i moje pytanie brzmi (znając życie nie będzie pasował) czy te ślimaki różnią się od siebie do wskazłwkowych i do elektryczne czy są jednakowe?

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie