Kierowca.PWPW.pl, czyli jak sprawdzić status – kiedy mogę odebrać prawo jazdy

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #47011
    jacek_gda
    Użytkownik
    • 1
    • 15Postów:

    Link do kierowca.PWPW.pl, czyli kiedy mogę odebrać moje prawo jazdy. Podajesz numer pesel, datę urodzenia lub numer PKK:
    https://www.kierowca.pwpw.pl/

    #47016
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769
    • 2 361Postów:

    Przydatne i mówiące prawdę narzędzie. Sam przetestowałem:))
    Minus taki, że od czasu zarejestrowania wniosku do jego wysyłki powstaje dziura informacyjna. Dopiero jak dokument trafi do urzędu zmienia się status na “do odbioru”…

    #47029
    Whistler
    Użytkownik
    • 5
    • 271Postów:

    Grunt, że nie trzeba wydzwaniać z pytaniami:) W Jeleniej Górze nawet wysyłają sms-a jak prawko już jest do odbioru (nie wiem jak w innych miastach, ale pewnie jest podobnie). Żeby było ciekawiej, to tylko w urzędzie miejskim jest takie udogodnienie, klientom powiatowego wydziału komunikacji pozostaje tylko sprawdzać na w/w stronie.

    #65748
    przemco
    Użytkownik
    • 6
    • 61Postów:

    Ja kiedyś używałem tego systemu kierowca pwpw “sprawdź czy twoje prawo jazdy jest gotowe”. Powiem tak, to działa, ale połowicznie. Najpierw jest długo długo długo “wniosek przyjęto” i następnie z dnia na dzień, że do odbioru. Także PWPW to system tylko do sprawdzania czy ejst do odbioru, nic więcej.

    #71906
    Marta
    Użytkownik
    • 5
    • 52Postów:

    Ja jak sprawdzałam prawko na PWPW to miałam identycznie:((((((((((

    #312195
    ocoredlo
    Użytkownik
    • 0
    • 1Postów:

    Miał ktoś jeszcze taki problem, że była informacja o przyjętym wniosku i nagle na drugi dzień całkowicie wszystko zniknęło, a nie odebrałem jeszcze dokumentu? I będę mógł dopiero za 2 tygodnie jak wrócę.

    #312216
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769
    • 2 361Postów:

    ocoredlo napisał:

    Miał ktoś jeszcze taki problem, że była informacja o przyjętym wniosku i nagle na drugi dzień całkowicie wszystko zniknęło, a nie odebrałem jeszcze dokumentu? I będę mógł dopiero za 2 tygodnie jak wrócę.

    Ja tak kiedyś miałem, że wniosek był jako złożony, a potem zniknął i po tygodniu pojawiło się info “do odbioru w urzędzie”.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button