Licznik w Keewayu X-Ray dziwnie działa

Tak. Ogólnie to oryginalnego podłączenia nie mam. Zmieniałem sobie kierunkowskazy i tylną lampę więc podłączenia są troszkę pozmieniane. Co do licznika i samych zegarów. Po przekręceniu kluczyka powinna się zaświecić cała tarcza, kontrolki i pokazać elektroniczny przebieg, ale nic takiego się nie dzieje. To nie wszystko - po zapaleniu motorka włącza się na chwile kontrolka luzu (bo na nim zapalam silnik) i po chwili słabnie, słabnie, gaśnie i koniec. Tylko kontrolka luzu się zapala. Możliwe że, zepsute jest wszystko oprócz tej nieszczęsnej kontrolki? Może wina instalacji? Mi to wygląda jakby brakowało im prądu (xD), ale na elektryce sie nie znam. Jakieś pomysły?

skoro się nie znasz na elektryce to po co dłubałeś w lampach? Myślałeś że jednak się znasz i chciałeś sprawdzić czy na pewno?
Troszke pozmieniane... tzn JAK POZMIENIANE? mamy troszke sobie zgadnąć?

wypięcie kostki od oryginalnych swiateł i wpięcie do innych to chyba nie jest rzecz do ktorej trzeba mieć skończone studia? pozmieniane to znaczy zmienione kierunkowskazy i w przypadku tylnych swiateł podłączenie poprzez złączki i kabel zamiast kostki. tyle z przeróbek. reszta instalacji nieruszana. dodam, ze po mojej przeróbce tylne swiatła zaczeły mrygać (im szybciej sie jedzie tym szybciej mrugają), jeli to ma jakies znaczenie