Licznik, szybkościomierz do Motobi Sowa II

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Licznik, szybkościomierz do Motobi Sowa II

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wiewior94 Wiewior94 7 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Wiewior94
    Wiewior94
    Użytkownik

Witam Was.
    Mam pytanie odnośnie licznika do Sowy II. Czy jest możliwość założenia licznika, który posiada kontrolkę ciśnienia oleju i kontrolkę dzwoniącego telefonu? Jeśli tak to czy to będzie działać a jak nie to co trzeba by było zrobić aby działało. Dodam, że seryjny prędkościomierz nie miał takich „bajerów”. Sowa jest przerobiona na 80cc. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

raczej tak.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Wiewior94
    Użytkownik

I te kontrolki będą działać bez podłączania żadnych czujników?

Wiewior94
    Użytkownik

I te kontrolki będą działać bez podłączania żadnych czujników?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie, trzeba to robić przytomnie. natomiast instalacje mało się miedzy sobą różnią – tak samo jak główne kształty zegarów. wiec łatwo to dopasować

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Wiewior94
    Użytkownik

Rozumiem. Właśnie zauważyłem, że kształtem nie różnią się w ogóle tylko nie miałem pewności co do tych kontrolek. Bardzo Ci dziękuję za pomoc

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie