Licznik Quantum 2t

Witam ponownie :)
Mam pytanie a raczej prośbę o instrukcję. Jak (o ile wgl się da) mogę czasowo odpiąć licznik przejechanych km? Chodzi o to, że muszę już zrobić pierwszy przegląd a niestety nie mam na razie na to kasy (dopiero za jakiś tydzień dwa będzie) a na razie potrzebuje skuter do użytku na dojazdy do szkoły itp co przez ten czas wyjdzie spokojnie około 400-500km zamiast 300 na liczniku. Próbowałem dzisiaj się jakoś do tego dostać ale odkręciłem wszystkie śruby(na plastiku od strony kierowcy) Ale dalej nie chciał puścić i odejść a nie chciałbym czegoś na starcie zepsuć. I tutaj pytanie:
1)Czy da się chwilowo wyłączyć licznik przejechanych km.
2)Czy istnieje instrukcja napisana jak dla średnio ogarniętego szympansa jak wgl rozkręcić kierownicę i się do tego licznika dostać?

łatwiej jest zdemontować czujnik przy kole .....

Jak w rowerze, biegnie czujnik do koła, na 100% będzie go widać,bo może byc tylko ten,albo linka od Hamulca,więc.

No dobra tylko:
1) Wtedy odłączę też prędkościomierz? (w sumie i tak na blokadzie więc bez różnicy)
2) Dalej nie wiem jak to zrobić bo niestety w kwestii budowy moto jestem ciemny jak tabaka w rogu :)