Lewe powietrze...

witam,
chcialbym aby ktos wymienil wszystkie miejsca w ktorym skuter moze ciągnąć lewe powietrze i wyroznil te najbardziej prawdopodobne, dodam ze podczas dodawanie gazu skuter mocno dymi na biało (nawet po rozgrzaniu). Skuter to 2t, chłodzony powietrzem, 3 000km temu został wymieniony tłok na Yamahy oraz szlif cylindra. Co mogło się stac? Prosze o szybką odpowiedź. Z góry dziękuje

Jeśli dymi na biało to, według mnie, będzie to problem z zbyt bogatą w olej mieszanką, a nie z lewym powietrzem.

Regulowałem iglicą i nic to nie dało, to musi być lewe powietrze bo skuter nie wkręca się na obroty dopiero jak przytkam filtr to wtedy chodzi dobrze, a tak to tylko "buu..." i gaśnie.

darrek_n moze masz ustawioną za duża ilośc npaliwa ale nie na iglicy tylko na srubie od powietrza. Moze za mało go jest i stad dymienie bo ci nie spala całego paliwa i oleju. Moge sie jednak myslic.

iglice mam ustawioną na ostatnim ząbku u góry... A śrubka od mieszanki nie da się nic ustawić bo jeśli ją lekko odkręce tzn. 1 obrot to skuter zaraz mi gasnie. Mam cały czas zakręconą, próbowałem już nawet z większą dyszą nic dało. Musi być gdzieś lewe powietrze, z tym że nie wygląda mi na to na połączenia z gaźnikiem.... Muszę wymienić simmeringi na wale to wtedy zobacze