Leone Sepran 4t nie odpala

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Leone Sepran 4t nie odpala

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kitta kitta 4 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kitta
    kitta
    Użytkownik

Witam, mam problem mianowicie chodzi oto ze wymieniłem cylinder tłok i głowice, rozrząd ustawiłem tak jak trzeba. A skuter podczas odpalania kreci ale nie odpala dodam ze od czasu do czasu strzela z wydechu nie wiem możne to wina instalacji bo tez jest po drobnej naprawie . Proszę o pomoc.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a zmieniałeś pojemność przy okazji? zmierzyłeś sobie kompresje po tych zabiegach? iskre sprawdzłeś?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

rozrząd

Zdjęcie profilowe kitta
    kitta
    Użytkownik

Pojemność została taka sama czyli 50, iskrę i kompresje tez ma. Mam filmik co dokładnie sie dzieje.
    https://megawrzuta.pl/download/f7fd8694a800d2f9beb6284d75e0ee41.html

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wg mnie to marna kompresja własnie albo przez rozrząd albo przez złe złożenie. Bo że kompresje ma to fajnie. tylko czy właściwą

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe kitta
    kitta
    Użytkownik

Rozrząd złożyłem tak jak było to opisane w internecie i nie robiłem tego już pierwszy raz bo poprzednim razem odpalał po złożeniu. Nie wiem rozłożę i złoże jeszcze raz ale raczej będzie tak dalej.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie