Laser x-pro czy Tecnigas next r do Keeway Hurricane???

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Laser x-pro czy Tecnigas next r do Keeway Hurricane???

Ten temat zawiera 16 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam! Chciałbym kupić sobie wydech do seryjnego Keewaya Hurricane i mam do wyboru: Laser x-pro albo Tecnigas next r. Który da skuterkowi większy V-max, który ma lepsze brzmienie (chociaż to nie ma dla mnie większego znaczenia), no i jaka mniej więcej będzie to różnic? Za odpowiedzi z góry dzięki i pozdro

Anonimowy

były już tego typu tematy opcja szukaj nie gryzie

Anonimowy

Serio??? To poszukam…

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.

Anonimowy

Mam lasera x-pro i jestem zadowolony polecam .

Anonimowy

Laser jest już lepszym wydechem niż tecnigas, i jest łatwy w regulacji oraz ciągnie od samego dołu! Wiec polecam lasera!

Anonimowy

Kurwa chyba nie wiesz co piszesz ! Tecnigas ciągnie od dołu !

Anonimowy

Ja mam Lasera i jest super ładne brzmienie poprawia osiągi i polecam ci Lasera 😉

Anonimowy

Też mam Lasera i też jestem z niego zadowolony najbardziej poprawiło się przyśpieszenie ;]

Anonimowy

no wiadomo laser xpro mocniejszy… ja tez bym go kupić gdyby był do tgb jak ja swojego tenicgasa brażem ale wtedy go niestety jeszcze go nie było a miałem do wyboru leo vince zx albo rr albo next r wiec wybrałem najmocniejszego z nich czyli tecnigasa. bierz lasera :mrgreen: dobry komin pzdr

Anonimowy

Ja tez biorę do Hurricane Laser X-Pro 🙂

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie