kymko agility 50 4t 08' brak mocy przy 50 km/h

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Kymco kymko agility 50 4t 08' brak mocy przy 50 km/h

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe pavianek pavianek 1 lat, 2 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe chadapl
    chadapl
    Użytkownik

Witam posiadam kymko agility 50 4t 2008 r . Skuter całkiem zwawo rozpędza się do około 50 km/h jednak przy tej prędkości motorower nie jest w stanie rozpędzić się więcej . Wszystkie blokady zostały już dawno zdjete . Wydaje mi się ze może to być wina modułu zapłonowego Ale nie mam pewności więc proszę o pomoc ! Pozdrawiam

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ale moduł tez był wymieniony?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    chadapl
    Użytkownik

Nie .moduł jest oryginalny

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no to wszystkie blokady nie zostały jednak zdjęte

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    chadapl
    Użytkownik

Zostały napewno zdjete . To już było sprawdzane

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ale seryjnie jest zablokowany moduł – wiec nie wszystkie

Zdjęcie profilowe pavianek
    pavianek
    Użytkownik

Ja mam kymco agility 50 4t zdjalem sobie tylko blokade z wariatora. Skuter rozpedza sie trochw wolniej do 50 niz z blokada. Pozniej to potrzebuje z pol kilometra do 60. Jest juz strasznie slaby… a jak sprzyja pogoda to max lecial 70 wiecej nie. I blokada sciagnieta tylko z wario.
    Spalanie z blokada 2,3 a bez 1,8. Amazing 😀
    Testowane co tankowanie.
    Pozdro

Zdjęcie profilowe pavianek
    pavianek
    Użytkownik

Czyli co mam zablokowany modul czy nie ?? Bo zastanawiam sie czy zainwestowac w inny.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: