Kymco ZX50 Czy Warto ?>

Witam, moge kupić kymco zx50 za 500 zł, w nawet dobrym stanie wizualnym jaki technicznym, moze i przypomina on troche chinola ale nic nie szkodzi, pytam sie was czy warto :) przebieg ma 3,609.

No jeśli pewny, przebieg prawdziwy, to nawet bardzo warto ;)

z tego co słyszałem od sprzedajacego równoież jest z Warszawy to powiedział, że jest garazowany i tp jezdził tylko na KFC czy cos takiego.Dowiem się wiecej napisze :)

Jak jeździł na KFC czy pizzerii, to miałby z 10x tyle przejechane. Bardzo prawdopodobne, że przebieg cofany.

aha, dokladnie zapytam się ile jezdził i tp, ale obejrze skuter jutro pewnie na co zwracać uwagę ?

Coś za mały ten przebieg jeśli jeździł w KFC / pizzerii pozatym często takie sprzęty są zajechane.

Juz wiem o co chodzi jezdził chyba tydzień czy mniej za kolege.Skuter obejrzałem, jezdziłem i wyglada swietnie jak nowy.. silnik ladny mysle ze nie katowany i tp/.

Korba napisał:

Juz wiem o co chodzi jezdził chyba tydzień czy mniej za kolege.Skuter obejrzałem, jezdziłem i wyglada swietnie jak nowy.. silnik ladny mysle ze nie katowany i tp/.

Nad czym się jeszcze zastanawiasz, za tą kasę to tylko brać, w najgorszym przypadku dokładam 500-600 zł i skuter mam jak nowy, jak Ci nie pasuje to daj namiary na ten skuter.

może kradziony i dla tego tak tanio...

Jak ma papiery to raczej nie kradziony ;P

Ryglos ale przyznasz sam, że coś tu jest podejrzane... Kymco ZX50 z przebiegiem 3,609 w cenie 500 zł... Przecież on jest wart ze 3 tyś... Jeśli na prawdę w dobrym stanie.

No, racja, cena jest śmieszna. Jeśli przebieg był by prawdziwy i wszystko ok w skucie to sam bym się skusił ;)
Korba, zadzwoń i się spytaj czy skuter ma papiery. No jak by miał, to bym się nie zastanawiał raczej. Tak jak pisał Andrzej, nawet jeśli przebieg np. był cofany, to i tak można porobić przy skuterku i za nie duże pieniądze mieć skuter w pełni gotów do jazdy.

jak nie kupisz to podaj namiary na PW :)

Właśnie max 2 dni i kupuje :) wczoraj przechodziłem koło niego z kolegą powiedział ze to głupi chinol awaryjny ja powiedział zobacz kymco.pl i zmienił zdanie :)