kymco zx super fever jedzie tylko 30 kmh co zrobic?

kupilem w Niemczech skuter kymco zx super fever 2T jedzie tylko 30 kmh.Wystarcz mi predkosc do 55 kmh Gdzie szukac blokady i jak sie jej pozbyc? Dziekuje za pomoc i pozdrawiam.

zapewne to wina modułu,bo słyszałem ,że w niemczech są czasem skutery z ograniczeniem do 25km/h (mofa się bodajże nazywa),którymi można jeździć bez rejestracji i bez kasku, być może masz taki skuter, wymiana modułu powinna pomóc,ale pewnie blokad jest więcej.

Wydaje mi się że taki skuter będzie źle dotarty przez to ograniczenie, ale to spekulacja. Jeśli zdjęcie blokad nie da jakiegoś dużego efektu to możliwe że to wina docierania, choć blokady napewno coś dadzą.

a moze np wystarczy wyregulować gaznik? moze przepustnica otwiera sie tylko do 1/5? ..

Napewno jest jakas blokada bo w niemczech do 18 roku zycia mozna jezdzic tylko do 30 kmh a ten skuter morze jechac max do 70-80 kmh. Problem w tym ze nie wiem jaka i jak sie jej pozbyc ,chyba skonczy sie wizyta u mechanika bo na modulach to ja sie nie znam. Dzieki za posty.

Poszukaj w tematach o blokadach i grzebac. Gdybym mial skuter przed oczami to bym powiedzial bo wrozka nie jestem.