Kymco xciting części

Witam, posiadam xicitin 300iR i generalnie z tego co widzę to jest mało części akurat do tego modelu… Więcej jest do wersji 250cm3 (mój ma 270..) ale wśród ofert zauważyłem, że producenci czasami podają, że coś pasuje do kilku modeli np. dink czy people o podobnych silnikach… Np. pasek do mojego skutera –dokładnie do mojej wersji znalazłem- ale nie ma podanych wymiarów… a są paski do xciting 250, dużo tańsze i są podane wymiary, które pasowały by do mojej wersji ale z kolei producent nie zaznaczył, że pasują do skutera xciting 300ir…? Podobnie z całym napędem- wariatora czy przeciwtalerza w ogóle nie mogę znaleźć do mojego ale do xciting 250 zamiennik jest- nawet widnieje na nim ten sam kod co na moim KHE7 - Czy te części, z innych modeli, chodzi mi głównie o podzespoły napędu, można stosować u mnie …? Np. gdzieś znalazłem sprzęgło, gdzie podane jest tylko, że pasuje do Kymco o silnikach 250-300..? pozd

bedą pasować. jeżeli pasek ma te same wymiary to pasuje - nawet jak przy nim nie napisali że jest do wersji 250

Szczerze to dokładnie co do mm. nie wiem jaki ma być ten pasek- nigdzie nie ma serwisówki do tego xciting... A na necie różnie rozmiary znalazłem, chociaż są to nieznaczne różnice....Znalazłem dzisiaj jakąś strone niemiecką, gdzie są wszystkie katalogowe części i porównując modele 250 i 300 wywniosłowałem, że wszystki części napędu są identyczne ale psaki faktycznie inne (inna cena) i np rolki też są inne podane- ale to już wiedziałem w 250cm są 20g a w moim 18g.... Pozostałe części, czy wariatora czy sprzęgła -to samo....pozd

tutaj kawałek manuala ale manuala użytkownika a nie napraw
http://www.kymcousa.com/owners/onroad/Xciting250-300-500.pdf
no bo to tak jest że modele są bliźniacze częściami w pewnych przedziałach pojemności
250 i 300 są praktycznie identyczne, różni je waga rolek z racji innej charakterystyki silnika - co nie znaczy że tobie by się nie jeździło lepiej na rolkach 20g.
Paski w zasadzie też powinny być identyczne
najlepiej na jakichś fabrycznych katalogach online szukac po VIN

Manual posiadam, nigdzie nie ma serwisówki... W jednym ze sklepów znalazłem pasek do xciting 250cm i wymiary: 1003-23,9 cena ok 200zł i w tym samym sklepie do xciting 300iR wymiary: 1001-23,7mm za ponad 300zł...? Są to paski firmy MITSUBOSHI, dodam tylko, że np. paski Bando do mojego modelu mają długość 995 i szerokość 24 -przynajmniej tak wyczytałem w katalogu firmy....?

pasek mitsuboshi to pasek OEM Kymco