Kymco Super 8 Uklad paliwowy – jak polaczyc?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 Kymco Super 8 Uklad paliwowy – jak polaczyc?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe jas13 jas13 1 lat, 2 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Lucas Zabaa
    Użytkownik

Witam
    Lukasz lat 33 , pozdro 🙂
    Pytanie mam, zakupilem w/w lazik i mam problem z ukladem paliwowym, poprzedni wlasciciel cos namotal :/
    Moze jest gdzies jakis schemat ? Albo mozektos z Was mi pomoze,silnik 4 stroke 50cc…
    Sam cos podlaczylem ale nie wiem czy dobrze jest,a wiec tak:
    1. Zbiornik paliwa
    2. Filterek
    3. Kranik podcisnieniowy i teraz:
    – wejscie od filterka wzdluz kranika i wyjscie wezyk do ganika polewej stronie…
    – gorne wyjscie,wezyk i wchodzi do kolanka za gaznikiem,po drugiej stronie w tym kolanku tez jest wezyk i on idzie do katalizatora…
    Z katalizatora wychodzi tez jeden sredni przewod taki zagiety, nie wiem ona ma tak byc czy powinien byc gdzies wpiety ?
    4. Z ganika na dole wychodzi rurka,wydaje mi sie ze ona jest do odpowietrzenia, z niej czasem chyba paliwo pocieknie…
    Jak ktos by mogl pomoc bede wdzieczny…

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Lucas Zabaa
    Użytkownik

No mam to wlasnie ale nie ma tam nic takiego, dali jakies powierzchowne zdjecie i nic wiecej…
    Nie moge bydlaka odpalic, nie wiem co jest…
    A jest mozliwe ze z tego zaworka podcisnieniowego idzie jeden wezyk do gaznika a drugi do kolanka i tam jest podawane paliwo ? W dwa rozne msca ? a z drugiej strony z tego kolanka idzie do katalizatora, moze tam powietrze ma wchodzic, nie wiem ehhh musze poczytac o tym silniku…

Zdjęcie profilowe jas13
    jas13
    Użytkownik

Zdjęcia i rysunki w instrukcji serwisowej do Super 8 4t, są w pełni logiczne i zrozumiałe. Podciśnienie kanału dolotowego steruje pracą kranika podciśnieniowego oraz zaworem napowietrzania spalin.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: