Kymco Super 8 - Kolejny skuter który stara się zabić Krupka

Szybkie pytanie w nowym aby krótkim temacie :D a więc po odpaleniu coś brzeczy w rytm wibracji na wolnych podczas jazdy tego nie słyszę

edit

Czy to możliwe ze wiatrak tak charczy? bo po odpaleniu na zimnym jakieś 5 sekund tego nie było dopiero po chwili szukałem i wydaje mi się że to wiatrak

edit2
Specjalnie się przejechałem żeby go rozgrzać i tak po rozgrzaniu to chrobotanie zmienia się w tykanie jednostajne a jak chwile postoi to znowu jest chrobotanie

No po prostu jestem w szoku... Krupku... zanim ponownie nań wsiądziesz, wykup jakąś solidną polisę na życie... ;)))

mam to samo.
kopniak zawadzający o zebatkę
wiatrak.. np niedokręcony
albo niestety - pierścienie.
.
https://youtu.be/fHDZ0c_K8fc
taki przydźwięk (mikrofon tostera go strasznie wyolbrzymił za to go świetnie słychać) ?
u mnie to grzechot rolek testowych w wariatorze

A może Krupku, to one (te skutery) bronią się przed Tobą jak mogą?
Co im robisz...? :-)))

U mnie jest takie cichutkie to chrobotanie i wydawało mi się że to wiatrak bo słychać właśnie najbardziej z niego jak ucho przykładałem ale ostatnio go odkrecalem bo chciałem zmienić i nic tam się nie działo znowu po rozgrzaniu silnika zmienia się to w tykanie jak ostygnie znowu chrobot

Druid szczęśliwie mam
Arasz no wiesz ten tego czasem dotykam w pewne miejsca wczoraj na przykład po przewodach xD

Paci Paci Paci mówiłeś coś o wsadzeniu Multivara do Cymco co mi to by realnie dało?

Obiad by Ci się szybciej ugotował :-)))
*
EDIT: tylko nie możesz przeinwestować, bo wyjdzie drożej, niż skuter: http://sklep.welmax.pl/multiwar
*
EDIT: Wybacz Krupku, naszła mnie faza na rozpierduchę, zaraz się czymś zgłuszę i mi przejdzie, ale czekam na dostawę odrdzewiacza. Wylazłem do roboty na 7:00, po 20:00 wróciłem i zjadłem śniadanie... Mam głupawkę :-)))

Krupek napisał:

Paci Paci Paci mówiłeś coś o wsadzeniu Multivara do Cymco co mi to by realnie dało?

Kiedy i gdzie mówiłem:D
a tykać na ciepłym to mogą zawory:p

a zawór w multiwarze wygląda zazwyczaj tak (dwójeczka): http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/04/Pressure_Cooker_3.jpg

araszowi się ostatnio dowcip wyostrzył ;p

Paci napisałeś że jak wpakuje multivara to będę się mógł z Araszem ścigać wtedy :)

Arasz jakoś za papu które gotuję się w jednym garze nie przepadam bo wszystko robi się jak papka dla niemowlaka zresztą od roku moje posiłki wyglądają tak
1.Śniadanie - BRAK
2.Drugie śniadanie - Kanapka
3.Obiad - BRAK
4.Podwieczorek - BRAK
5.Kolacja - BRAK/Kanapka
Tak więc pycha i jakie dobre na odchudzanie widzieliście mnie i wiecie że jeszcze wieprz jestem ale przez 1.5 roku straciłem jakieś 40-50kg ostatnio się sprawdzałem i mam 100kg jeszcze rok i będzie 80kg :D

Fakt faktem -20kg na masie to plus do osiągów.

Ale jak już się takie 100kg rozpędzi... :-)))

wbrew pozorom multiwar nie podnosi mocy tylko pozwala lepiej wykorzystać tą co już jest dostępna,powinna być znaczna w porównaniu do serii.
fakt araszowi się ostatnio dowcip wyostrzył:) a o tym rozpędzaniu to wie z autopsji kulka 100 kilogramowa:D

Mocy nie podnosi... ale może Krupkowi podnieść... ciśnienie... ;)))

Lepiej wiedzieć z autopsji, niż po autopsji... szczególnie własnej :-)
Kulka się ostatnio tak szybko kula, że straciła już 10% masy startowej :-)))

To efekt ciągłego jeżdżenia... wysusza Cię nadmiernie, bo nie nadążasz z dostarczaniem płynów... gatunkowych... ;)))

Z gatunkowymi właśnie nadążam, z obojętnymi słabiej :-)))