Kymco Super 8 4T blokady, gdzie ?

Witam posiadam skuter kymco super 8 w wersji 4T otóż podobno ten skuter bez blokad ma jechać to 70km/h ale jakoś u mnie tak nie jest bloka raczej nie ma i jedzie to 60 km/h i jest taka jakby ściana dalej nie pójdzie nawet z górki, czytałem na innych forach i pisali żeby odpiąć różowy kabel od modułu i podobno miały zwiększyć się obroty ale ja nic takiego nie odczułem, nie wiem co dalej z nim zrobić, nie chce go tuningować jak na razie tylko wyciągnąć co sie a na seryjnych częściach.

Poszukaj kabla co idzie spod przekładni i rozepnij.

Nie mogę znaleźć, a czy coś innego może być oprócz modułu ?

No to sam moduł, ewentualnie pierścień na wariatorze, ale to mało realne.

Tylko że moduł do tego modelu ponad 300 zł kosztuje : raczej na wariatorze nie, jest tak że jade 60 sam a jak wezme kogoś to on i tak to 60 pójdzie coś mu nie pozwala więcej pojechać, czuć że jak dojdzie do tych 60 km/h to tak przyhamowuje go

http://allegro.pl/modul-zaplonowy-cdi-kymco-4t-agility-city-super-8-i4216694858.html
Ponad 300zł???

Tak wyczytałem na forach ale to i tak dużo.

Cześć
Ja posiadam Agility City 50 2T i jedzie dokładnie też 60, pomimo, że koła 16 cali średnicy. Wszystko odblokowane w pełni. Mam już 1,5 tys. km przebiegu i jego prędkość czasem dojdzie do 62-63 km/h, a po chwili spadnie na 60. Przy 60 mam jeszcze wiele gazu na manetce, jednak brak jest już na dodawanie gazu reakcji. One chyba obecnie tak mają, że w serii 2T i 4T mają jechać 60.