Kymco S9 LC - gaśnie po wymianie mod. CDI

Witam,

Posiadam Kymco S9 LC 2014r ale z salonu wyjechał w 2016r, skuter ma 3.000 km zrobione. Ogólnie prawie całość to seria, odblokowany i tylko tłumik wymieniony na technigas’a. Ostatnio po długich poszukiwaniach znalazłem w necie odblokowany moduł zapłonowy. Po wymianie skuter zyskał ogólnie, szczególnie przyspieszenie ale pojawił się drobny problem.

Jak go odpalam to daję gazu max 1/4 obrotu, skuter łapie obroty do tych ok 1,8k i gaśnie, jakby go odcinało.
Aby ruszyć go na dobre muszę podkręcić do ok 3k obrotów i przytrzymać kilka sekund wtedy łapie. Ale dłuższy postój na niskich obrotach powoduje także zgaśnięcie silnika. Dwa razy zdarzyło się że nawet dobrze rozgrzany po przejechanych 20km zgasł mi na światłach. Jak zwiększyłem mu obroty o 1/4 przy gaźniku tą śrubką to zachowywał się gorzej to wróciłem do poprzedniego ustawienia. Może wystarczy coś podregulować tylko aby było normalnie ? Nie chciałbym wracać do oryginalnego modułu bo na odblokowanym skuter dużo żwawszy jest :slight_smile:

Z góry dziękuję za pomoc